Slávnostné otvorenie 2. časti Detského domova sv. Alžbety v Serednom

Detský domov na ukrajineV Serednom na Zakarpatskej Ukrajine sme vo štvrtok 22. apríla 2009 slávnostne otvorili druhú časť Detského domova sv. Alžbety, ktorá už od leta tohto roku bude slúžiť ako Detašované pracovisko Vysokej školy zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety.  

Slávnostného požehnania priestorov sa zúčastnil aj generálny riaditeľ a predseda predstavenstva spoločnosti Generali Slovensko poisťovňa, a.s. Ing. Antonín Nekvinda. Spoločnosť Generali Slovensko poisťovňa, a.s. ako spoločensky zodpovedná firma výrazne prispela na dokončenie práve týchto priestorov a prisľúbila pomoc v budovaní ďalšieho spoločného projektu s našou organizáciou a Vysokou školou sv. Alžbety a to, krízového centra pre matky s deťmi v Serednom.

Detský domov na ukrajine

Svoju podporu pri týchto projektoch nielen svojou účasťou, ale aj osobným prísľubom vyjadril generálny konzul SR na Ukrajine Marián Sládeček, ktorý je častým návštevníkom detí v našom detskom domove. Týmto aktom sa dovŕšila výstavba spomínaného detského domova ako celku.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.