Я студент з України і мені потрібна допомога

Vitajte na centrále Úsmev ako dar v Bratislave

Sme poctení, že nás môžete spoznať, a že Vám môžeme predstaviť bližšie našu prácu. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí celý príbeh daného človeka (zatiaľ nie každého). Budete presmerovaný na Facebook, kde je tento príbeh uverejnený a keď sa Vám bude páčiť, môžete mu dať lajk alebo ho zdieľať ďalej.

Otvoriť naše celoslovenské aktivity
Štefan Adamjak

Štefan Adamjak

Výkonný riaditeľ

Je človek na správnom mieste, lebo sám na sebe zažil v detstve Detský domov (nový názov Centrum pre deti a rodiny) a tým pádom sa dokáže lepšie vcítiť aj do organizácie, detí, či chodu celej spoločnosti Úsmev ako dar.

Mária Soboličová

Mária Soboličová

Manažér pre fundraising a PR

„Chcem deťom odovzdať to, čo som sama dostala od života a robí mi veľkú radosť byť pre ne pozitívnym príkladom “. Toto sú slová našej Majky, ktorá sama vyrastala od 8 rokov v Detskom domove (Centre pre deti a rodiny).

Radoslav Zárecký

Radoslav Zárecký

Tvorca Helpshopu a pracovník pre bytové otázky

Radko je náš kreatívec. Stále prichádza s novými nápadmi, víziami, do ktorých sa ihneď púšťa. Do čoho sa pustí, to sa mu aj podarí. Je spoľahlivý a doťahuje veci do konca.

Monika Smilňáková

Monika Smilňáková

Personalistka - asistent ekonóma

Monika u nás pracuje od 09/2018. Pripravuje rôzne podklady, komunikuje s úradmi, s účtovníckou a pripravuje pracovné zmluvy. Sme radi, že ju tu máme.

Jana Staškovičová

Jana Staškovičová

Sekretariát

Janka je také slniečko ☀️, ktoré Vás privíta ako prvé, keď príde do našej centrály v Bratislave na Ševčenkovu 21. Pracuje u nás na sekretariáte a aj ako asistentka výkonného riaditeľa.

 

Marta Šarkóziová

Marta Šarkóziová

Prvý kontakt s domovákmi

Martu Sarkoziovú tu u nás máme veľmi radi, stará sa o nás, aby sme sa tu mali všetci dobre. Má na starosti prvý kontakt s domovákmi a inokedy je šoférkou, upratovačkou, prosto je neodmysliteľnou súčasťou Úsmevu.

Anna Pandulová

Anna Pandulová

Ekonóm

Anna u nás robí so všetkými možnými papiermi, spracováva podklady pre účtovníctvo, vyúčtováva projekty, realizuje platby, prevody a podobne. Práca ju baví a má pre ňu veľký zmysel robiť v organizácii, kde sa pomáha deťom.

Rôzne príbehy a skúsenosti

Ako ste si mohli všimnúť, prečítať, pracujú u nás rôzni ľudia s ešte rôznejšími príbehmi, životnými cestami. Každého nás spája spoločná vec a to pomáhanie druhým ľuďom. Ak chcete pomôcť Vy nám, podporiť nás v našej práci, môžete spraviť jednak tým, že budete naše príbehy zdieľať ďalej, alebo nás podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Ďakujeme.

Podporte nás