Я студент з України і мені потрібна допомога

Vitajte na centrále Úsmev ako dar v Bratislave

Sme poctení, že nás môžete spoznať, a že Vám môžeme predstaviť bližšie našu prácu. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí celý príbeh daného človeka (zatiaľ nie každého). Budete presmerovaný na Facebook, kde je tento príbeh uverejnený a keď sa Vám bude páčiť, môžete mu dať lajk alebo ho zdieľať ďalej.

Otvoriť naše celoslovenské aktivity
Jozef Mikloško - Jogo

Jozef Mikloško - Jogo

Zakladateľ Úsmev ako dar

Celý jeho život je spojený s deťmi. Vie, čo pre náš život znamená spokojné detstvo a čo prežívajú deti, ktoré nemali to šťastie. Preto robí všetko pre pomoc ohrozeným rodinám a podporu detí, ktoré nemohli vyrastať spoločne so svojimi rodičmi.

Štefan Adamjak

Štefan Adamjak

Výkonný riaditeľ

Je človek na správnom mieste, lebo sám na sebe zažil v detstve Detský domov (nový názov Centrum pre deti a rodiny) a tým pádom sa dokáže lepšie vcítiť aj do organizácie, detí, či chodu celej spoločnosti Úsmev ako dar.

Mária Soboličová

Mária Soboličová

Manažér pre fundraising a PR

„Chcem deťom odovzdať to, čo som sama dostala od života a robí mi veľkú radosť byť pre ne pozitívnym príkladom “. Toto sú slová našej Majky, ktorá sama vyrastala od 8 rokov v Detskom domove (Centre pre deti a rodiny).

Monika Smilňáková

Monika Smilňáková

Personalistka - asistent ekonóma

Monika u nás pracuje od 09/2018. Pripravuje rôzne podklady, komunikuje s úradmi, s účtovníckou a pripravuje pracovné zmluvy. Sme radi, že ju tu máme.

Jana Staškovičová

Jana Staškovičová

Sekretariát

Janka je také slniečko ☀️, ktoré Vás privíta ako prvé, keď príde do našej centrály v Bratislave na Ševčenkovu 21. Pracuje u nás na sekretariáte a aj ako asistentka výkonného riaditeľa.

 

Radoslav Zárecký

Radoslav Zárecký

Marketingový manažér

Radko je náš kreatívec. Stále prichádza s novými nápadmi, víziami, do ktorých sa ihneď púšťa. Do čoho sa pustí, to sa mu aj podarí. Je spoľahlivý a doťahuje veci do konca.

Anna Pandulová

Anna Pandulová

Ekonóm

Anna u nás robí so všetkými možnými papiermi, spracováva podklady pre účtovníctvo, vyúčtováva projekty, realizuje platby, prevody a podobne. Práca ju baví a má pre ňu veľký zmysel robiť v organizácii, kde sa pomáha deťom.

Mária Šarkóziová

Mária Šarkóziová

Prvý kontakt s domovákmi

Martu Sarkoziovú tu u nás máme veľmi radi, stará sa o nás, aby sme sa tu mali všetci dobre. Má na starosti prvý kontakt s domovákmi a inokedy je šoférkou, upratovačkou, prosto je neodmysliteľnou súčasťou Úsmevu.

Rôzne príbehy a skúsenosti

Ako ste si mohli všimnúť, prečítať, pracujú u nás rôzni ľudia s ešte rôznejšími príbehmi, životnými cestami. Každého nás spája spoločná vec a to pomáhanie druhým ľuďom. Ak chcete pomôcť Vy nám, podporiť nás v našej práci, môžete spraviť jednak tým, že budete naše príbehy zdieľať ďalej, alebo nás podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Ďakujeme.

Podporte nás