Súrodenci opäť spolu

ikriovci 003Na konci roka sme v Banskej Bystrici zorganizovali Vianočno-Silvestrovskú víkendovku pre súrodencov Ikriovcov, ktorý tak mali možnosť tráviť sviatky spoločne. Všetko začalo 30. decembra návštevou plavárne a skončilo 2. januára.

V prvý deň sa k skupinke pridali aj dobrovoľníci z pobočky, a spolu vytvorili skvelú atmosféru. Deti sa so svojimi Anjelskými priateľmi vyšaleli v bazéne a na tobogáne. Poobede mali pripravené prekvapenie v podobe predstavenia v kine, a večer oslávili spoločné Vianoce, prvý krát, po dlhej dobe.

Na Silvestra deti začali deň prechádzkou na Kalváriu, odkiaľ je veľkolepý výhľad na mesto. Poobede, po návrate zas usilovne pomáhali v kuchyni s prípravou šalátu a kapustnice na slávnostnú večeru. Odmena prišla v podobe polnočného ohňostroja, ktorý pozorovali nad mestom z pohodlia domu na balkóne. V meste Banská Bystrica sa už po tretí rok koná novoročný ohňostroj 1. januára o piatej hodine večer, práve pre všetky deti, ktoré z neho majú najväčší zážitok. Tento rok stál naozaj za to, súdiac podľa úsmevov, ktoré na ich tvárach vyčaril.

Záverečný deň strávili korčuľovaním na miestnom jazierku na Uhlisku, užili si posledné spoločné chvíle, a na obed sa vrátili späť do svojich domovov.

 

ikriovci 001

ikriovci 002ikriovci 003ikriovci 004ikriovci 007

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.