Letná olympiáda nízkoprahov 2012

Päť bratislavských nízkoprahových klubov sa v sobotu 16. júna 2012 zúčastní letných olympijských hier. Samozrejme, nie tých medzinárodných v Londýne :)


No práve toto vrcholové podujatie bolo inšpiráciou pre usporiadateľov –nízkoprahový klub Fun Club Fortuna a spoločnosť Úsmev ako dar, aby zorganizovali 1. ročník športovej súťaže s názvom Letná olympiáda nízkoprahov. V rámci nej si budú môcť deti z bratislavských nízkoprahových centier vyskúšať svoje športové odhodlanie, fyzickú zdatnosť a šikovnosť. Aby bola olympijská atmosféra naozaj autentická, program oživí otvárací ceremoniál, udeľovanie medailí, diplomov a rôznych odmien. Deň strávený športovými hrami prinesie deťom možnosť nadviazať nové priateľstvá a predviesť svoje kvality. Pre nízkoprahové centrá v našom hlavnom meste je to príležitosť lepšie sa spoznať a upevniť svoju spoluprácu.

Viac info nájdete na stránke www.ohnizkoprahov.webnode.sk

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.