Archanjelské stretnutie - Trusalová

Od 16.3. do 18.3. sa konalo Archanjelské stretnutie v Trusalovej. Zúčastnilo sa ho 52 účastníkov z 8 regionálnych pobočiek ,vrátane Bratislavy, SPDDD Úsmev ako dar. Cieľom tohto podujatia bolo prostredníctvom diskusií a workshopov zlepšiť a zefektívniť dobrovoľnícky systém našej Spoločnosti.


Náš predseda rozsiahlou prednáškou informoval o aktuálnom stave anjelskeho programu, ako aj o úlohe anjelov v procese transformácie. V pracovných skupinách sme diskutovali o poslaní a cieľoch v anjelskom programe, tiež aj vylepšovali pracovnú verziu našej budúcej Anjelskej akadémie. Na spestrenie programu mal pripravený každý región určitú spoločenskú hru, pri ktorej sme sa všetci anjeli poriadne zabavili a zblížili. Tieto hry či už na zoznámenie alebo na sebapoznávanie určite použijeme ako vedúci táborov na letných táboroch pre deti z detských domovov. Záverečný večer Archanjelského stretnutia bol slávnostný, pretože sme vymenovali 41 archanjelov pre konkrétne detské domovy, ktorí navštevujú celoročne so svojimi anjelskými tímami deti v detských domovoch.

Kraj / Počet táborov
košický kraj - 7, prešovský kraj - 2, žilinský kraj - 2, banskobystrický kraj- 7, trenčiansky kraj - 4, nitriansky kraj - 4, trnavský kraj - 5, bratislavský kraj - 7


Regionálne tábory sú väčšinou zamerané na upevňovanie priateľských vzťahov, prírodu, šport, rozvoj sebahodnotenia, učenie k samostatnosti, kreativitu, rozvoj tvorivých schopností.


Autor: Daniel Mikloško

Fotogaléria

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.