Desať zázrakov – na plný plyn k sebahodnote!

KE tabor desat zazrakov 002Naša košická pobočka zrealizovala projekt pod názvom: „Desať zázrakov – na plný plyn k sebahodnote“. Tento projekt sa uskutočnil vďaka podpore Nadácie SPP. Projekt "Desať zázrakov - na plný plyn k sebahodnote!" sa realizoval v rámci nášho Anjelského dobrovoľníckeho programu zameraného na systematickú prácu s deťmi z detských domovov. Desať zázrakov je desať detí z detského domova v Trebišove, ktoré pravidelne navštevuje skupinka siedmich dobrovoľníkov - anjelov.


Hlavnou aktivitou v projekte bol letný rozvojový tábor " Na plný plyn k sebahodnote – Kurz zázračných schopností!", ktorý sa uskutočnil od 4. do 8. júla 2013 v Spišskej Starej Vsi. Hlavným cieľom letného rozvojového tábora bolo dať deťom možnosť na rozvoj ich samých a priniesť im pocit jedinečnosti. „Vstupenky na tento tábor Kurz zázračných schopností im vykúzlil naozajstný kúzelník Pralin z Pralinova, kde vyrábajú najlepšie čarovné pralinky na svete, a ktorých receptúru od samotného kúzelníka získali naše výnimočné deti“, hovorí Michal Hovančák – archanjel anjelského tímu pôsobiaceho v detskom domove v Trebišove.

Rozprávkové kúzla sa diali počas celého projektu, lebo deti zo sociálne znevýhodneného prostredia sú často krát ochudobnené o bezstarostné detstvo, ale aj oni si zaslúžia byť deťmi, ktoré veria na zázraky.

KE tabor desat zazrakov 002KE tabor desat zazrakov 003KE tabor desat zazrakov 006KE tabor desat zazrakov 001KE tabor desat zazrakov 007KE tabor desat zazrakov 005


Michaela Sabolová; Projektový manažér
SPDDD domovov Úsmev ako dar - Pobočka pre východné Slovensko a Zakarpatskú Ukrajinu

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.