Я студент з України і мені потрібна допомога

Mosty k rodine v Košiciach sa musia z technických dôvodov preložiť. Už teraz sa tešíme na všetkých ľudí pracujúcich v tejto sieti a na konferencii Účelového zariadenia NR SR v Častej – Papierničke.

Stretni sa so svojimi kolegami v brandži v regióne! Dňa 21. septembra 2023 sa uskutoční konferencia Mosty k rodine – bývanie, rodina, chudoba v Kine Úsmev v Košiciach. Konferencia je určená pre odborníkov, ktorí sa v súčasnosti podieľajú na sprevádzaní rodín, náhradných rodín a mladých dospelých po odchode z CDR.

Cieľom konferencie je odborná diskusia a výmena skúseností v sociálnej práci a príbuzných disciplínach medzi odborníkmi v práci s rodinou, zástupcami mimovládnych organizácií a inými odborníkmi aktívnymi v pomoci rodinám. Doobedňajšie prednášky budú zamerané na najnovšie poznatky prezentované odborníkmi z praxe ako aj predstaviteľmi zamestnávateľov, samosprávy a inými atraktívnymi speakrami. Workshopy budú zamerané na súvisiace témy: skutočná príprava mladých dospelých na odchod z CDR (Jaroslav Bryndzák, vychovávateľ), ako byť atraktívny na trhu práce aj bez vysokoškolského vzdelania (Ivan Treľo, HR manažér skupiny Tauris) či efektívny výber atraktívnej strednej školy pre dieťa (Silvia Ostróová, riaditeľka CDR).

Konferencia podporí multidisciplinárnu odbornú spoluprácu na východnom Slovensku a prispeje k inovácii riešení existenčných sociálnych problémov rodín v núdzi.

Neoľutujete, príďte! Stretneme sa mnohí, ktorí pracujeme na jednej lodi a od covidových čias pribudlo množstvo nových kolegov pracujúcich v téme a v regióne!

Účastnícky poplatok:
Účastnícky poplatok za konferenciu je 25 €/osoba. V cene je zahrnuté občerstvenie počas prestávok a obed formou švédskeho stolovania. Vašu intoleranciu nám viete oznámiť v registračnom prihlasovacom formulári.

Účastnícky poplatok za konferenciu a účasť na jednom zvolenom workshope je 35 €/osoba.

Registrácia:
Počty účastníkov sú obmedzené, prosíme Vás o vyplnenie prihlasovacieho formulára za každého účastníka. Na konferenciu sa môžete prihlásiť vyplnením elektronického formulára.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.