KOŠICE: Program pre náhradné rodiny, zmena miesta!

Milé náhradné rodiny, V novom školskom roku sme pre vás pripravili ďalšie témy našich pravidelných svojpomocných skupín pre náhradné rodiny. Keďže chceme, aby priestor na naše vzájomné rozhovory bol čo najrodinnejší,rozhodli sme sa zmeniť miesto nášho stretávania na rodinný dom rodiny Ontkových v Košiciach, časť Košická Nová Ves, ulica Brestová 19. Bude tu zabezpečená starostlivosť dobrovoľníkov o vaše deti v čase stretnutia, tak ako ste boli zvyknutí doteraz. POZVÁNKA

Pre jednoduchšiu orientáciu: Mestská časť Košická Nová Ves sa nachádza na okraji Košíc, pri výpadovke na ichalovce. Keď odbočíte z hlavnej cesty vedúcej zo sídliska Dargovských hrdinov do Košickej Novej Vsi, dostanete sa ku ruhovému objazdu, na ktorom odbočíte doprava. Potom vás čaká už len správne odpočítať druhú odbočku doľava, čo je ž cieľová Brestová ulica. Na jej úplnom konci sa vľavo nachádza zelený dom s číslom 19, kde Vás netrpezlivo čakáme so šálkou kávy a ohníkom v krbe.

Kedy a čo vás čaká:

11.9. 2010 o 15:00 h. - Mgr. Katarína Gromošová - Terapia pevným objatím
16.10.2010 o 15:00 h. - JUDr. Mária Sedláková - Právne aktuality v oblasti náhradného rodičovstva
20.11.2010 o 15:00 h. - Mgr. Bc. Richard Kucharčík - Rodina a manželstvo
18.12.2010 o 15:00 h. - MY VŠETCI - Vianočné prekvapenie

POZVÁNKA

Aby ste sa mohli čokoľvek pýtať, posťažovať sa, potešiť sa s nami, tu sú aktuálne kontakty pracovníkov pre náhradné rodiny:

Petra Lakatošová 0911 118 405, 0918 861 721 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Pavol Sedlák 0908 326 783 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Veronika Prokopová 0910 696 739 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Katarína Ontková 0903 633 916 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
centrálny kontakt - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Veríme, že sa Vám nová forma našich stretnutí bude páčiť, a že sa hlavne naplní náš cieľ byť Vám čo najbližšie a pomáhať Vám pri plnení Vašej náročnej úlohy náhradného rodiča. Tešíme sa na Vás. Vaši Úsmeváci.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.