Pestrý program pre náhradných rodičov

Košice - pestrý program pripravila Košická pobočka pre náhradných rodičov. Tešiť sa môžu na dobré rady od psychologičky a fyzioterapeuta. O zábavu sa v jendo popoludnie postará i učiteľ tanca. Tešíme sa na všetkých a veríme, že spolu strávime pekné chvíle.

Kedy a kde sa uvidíme?

16.4. 2011 o 15.00 hod.- téma: Trávenie voľného času detí (Mgr. Lenka Mihályiová, psychologička Diagnostického centra)
21.5. 2011 o 15.00 hod. - Možnosti cvičenia s deťmi (fyzioterapeut)
18.6. 2011 o 15.00 hod. - Letné predprázdninové popoludnie s učiteľom tanca

Miesto: Brestová ul. 19, Košická Nová Ves (poznámka: táto mestská časť sa nachádza na okraji Košíc, pri výpadovke na Michalovce. Keď odbočíte z hlavnej cesty vedúcej zo sídliska Dargovských hrdinov do Košickej Novej Vsi, dostanete sa ku kruhovému objazdu, na ktorom odbočíte doprava. Potom treba už len správne odpočítať druhú odbočku doľava, čo je už „cieľovka“ - Brestová ulica, na ktorej konci sa nachádza zelený dom s číslom 19, kde Vás radi uvítajú so šálkou kávy)

Upozornenie: na týchto stretnutiach je vždy zabezpečená aj starostlivosť dobrovoľníkov o deti rodín a manželov, pred stretnutím však treba nahlásiť počet a vek detí, s ktorými prídete, aby organizátori pre nich včas zabezpečili adekvátny program a dostatok dobrovoľníkov.

V prípade akýchkoľvek otázok píšte na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

- usmev -

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.