Mikuláš pre náhradné rodiny

mikulas NR 003Aj tento rok sa nám nakoniec podarilo zorganizovať Mikuláša pre deti z náhradných rodín. Stretli sme sa v nedeľu 15.12.2013, v reštaurácii Via Roma v Košiciach, vďaka ktorej sa nám toto naše prianie podarilo uskutočniť.


Rodinky prichádzali s usmiatými detičkami – malými aj tými staršími. Mali sme pre nich pripraveného nielen Mikuláša s anjelom a čertom, ale tiež krásne predstavenie Betlehém – Radujme sa, veseľme sa! v podaní hercov z divadla Babadlo. Deťom sa predstavenie veľmi páčilo a potom nasledovali krásne detské pesničky a básničky, ktoré si pripravili pre Mikuláša. Keď boli balíčky rozdané, v reštaurácii pre nás pripravili aj pizzu, na ktorej si všetci pochutili.


Toto naše spoločné stretnutie sme s rodičmi využili aj na rozhovory o všetkom, čo práve prežívajú. Mohli sa potešiť a pochváliť úspechmi svojich detí. Je krásne vidieť ako sa tieto deti vyvíjajú, ako sa menia a dozrievajú pri láskavej starostlivosti svojich rodičov.


Najväčšia radosť sa však prejavila na záver a to tancom a spevom v sprievode našej kolegyne Žanetky, ktorá s deťmi vydržala tancovať po celý čas.
Ďakujeme všetkým rodinkám, že prijali naše pozvanie, tiež všetkým kolegom za pomoc pri organizácii a ešte jedno veľké ďakujem reštaurácii Via Roma .

Veronika Prokopová

 

mikulas NR 001mikulas NR 002mikulas NR 003

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.