Kurz pre profesionálnych rodičov

logo prideV Banskej Bystrici a Trnave spúšťame v najbližšom období prípravný výcvik PRIDE pre záujemcov o profesionálne rodičovstvo. Profesionálny rodič je zamestnanec detského domova, no o zverené deti sa stará vo svojej domácnosti. Dieťa ma tak možnosť vyrastať priamo v rodinnom prostredí. Pre viac informácii: www.nahradnarodina.sk

 

Banská Bystrica:

Informačné stretnutie v Banskej Bystrici a uskutoční dňa 3.2.2014 o 9:00 hod, na Hornej ulici c. 54 v priestoroch Spoločnosti Úsmev ako dar. V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo +421 908 289 634. 

 

Trnava

Informačné stretnutie v Trnave sa uskutoční dňa 15.2.2014 Centre pomoci pre rodiny, Štefániková 46, Trnava. V prípade Vášho záujmu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo  na čísle 00421 948 064 057

 

Tešíme sa na Vás.

 

"Dieťa pre svoj harmonický a plnohodnotný rozvoj od počatia až po dospelosť a všestranné naplnenie svojich potrieb potrebuje prostredie úplnej rodiny. Preto najvyšším záujmom dieťaťa je možnosť vyrastať vo vlastnej funkčnej  rodine. Ak nemá dieťa takúto možnosť, je preňho najlepšie vyrastať u príbuzných. V prípade, že nie je reálna ani táto možnosť, môže vlastnú rodinu nahradiť náhradná rodina."

.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.