Klub náhradných rodín v Bratislave - pozvánka

klub NR web!!!! Nový termín !!!! Srdečne Vás pozývame na stretnutie náhradných rodičov a ich priateľov, ktoré sa uskutoční 2.7.2014 o16:30 – 18:30 v Materskom centre Búdatko, na Holíčskej 30, Bratislava - Petržalka. Témou stretnutia je: Filiálna terapia s odborníčkou Mgr. Viera Hojnošová – špeciálny pedagóg z Cirkevnej základnej školy Narnia, ktorá  využíva v praxi a tiež organizuje školenie pre rodičov zamerané na filiálnu terapiu.


Filiálna terapia, čo to vlastne je? 


„ Je to výnimočne upravená a praktizovaná na klienta orientovaná terapia hrou. Filiálna terapia je alternatívna metóda na liečenie problémov detí, pri ktorej rodič vystupuje ako spojenec v terapeutickom procese a stáva sa primárnym terapeutickým činiteľom (Landreth, 1991). Jej cieľom je vylepšiť vzťah medzi rodičom a dieťaťom, ďalej vytvoriť pre dieťa akceptujúce prostredie, v ktorom môže naplno vyjadriť svoje pocity a myšlienky, a zvýšiť schopnosť rodiny navzájom komunikovať, zvládať a riešiť problémy tak, aby v budúcnosti boli samostatnejší a úspešnejší v ich riešení (VanFleet, 1994)“

V prípade záujmu ma kontaktujte: Mgr. Zuzana Slezáková, telefonicky 0948/064057, alebo emailom : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tešíme sa na Vás a za spoluprácu ďakujeme Materskému Centru Budatko.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.