Funny day – stretnutie náhradných rodín

Funny day septemberFunny day – stretnutie náhradných rodín  V sobotu 30.9.2017 sa v interiérovom zábavnom parku FUN- PARK v Košiciach stretli náhradní rodičia a ich deti. V čase od 10.00h do 13.00h si posedeli pri kávičke, aby znovu objavili spolupatričnosť s inými náhradnými rodinami, pokiaľ sa deti bavili na atraktívnom ihrisku pod dohľadom našich dobrovoľníkov. Úlohou odborného tímu podporného  centra pre NR bolo znovu spojiť staronové náhradné rodiny prostredníctvom neformálneho stretnutia.

Rodiny mali možnosť sa bližšie zoznámiť a zdielať svoje radosti a starosti  týkajúce sa nielen detí, ale i bežného života. Cieľom stretnutia bolo predstaviť nový projekt práce s náhradnými rodinami, dostať do povedomia spoluprácu sociálnych pracovníkov pre NR a obnoviť stretnutia podobného charakteru. Náhradní rodičia sa veľmi tešili z budúcej spolupráce, spoločných akcií, ktoré na nich čakajú.

Plagat Funny Day UAD

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.