Pozvánka pre náhradných rodičov na svojpomocnú skupinu v Košiciach na tému Puberta u detí z náhradných rodín

svojpomocka ke 20180120

Priatelia. Chceme Vás pozvať na najbližšiu SVOJPOMOCNÚ SKUPINU NÁHRADNÝCH RODÍN. Našim hosťom bude Mgr. Simona Šimková - psychologička, ktorá sa dlhé roky venovala podpore a sprevádzaniu náhradných rodín. Téma je: Puberta u detí z náhradných rodín. Ak viete o rodinách, pre ktoré by bola užitočná, prosím posuňte im túto informáciu. Termín: 20.1.2018 o15:00 hod. Miesto: Centrum Dorka, Hemerkova 28, Košice. 

Ak by ste vedeli o niekom, kto je náhradný rodič, zaujíma sa o túto tému, prosím posuňte mu tieto informácie, prípadne nám sprostredkujte kontakt. Pre nahlásenie účasti a akékoľvek otázky píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo volajte na tel.: 0903 781 468. Počas svojpomocnej skupiny od 15:00 do 17:00 bude zabezpečený program pre deti. Prosím dajte nám vedieť ak sa chystáte, aby sme vedeli zabezpečiť primeraný počet dobrovoľníkov k deťom a aj priestor pre dospelých.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.

Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.