Staňte sa naším partnerom

Vianocny koncert Usmevakodar 008V roku 1982 vznikol Vianočný benefičný koncert Úsmev ako dar. Začala sa tak tradícia, ktorá vyústila do najstaršieho benefičného podujatia na Slovensku a v strednej Európe vôbec.Staňte sa naším partnerom a buďte tak súčasťou osláv 30. narodenín Vianočného benefi čného koncertu Úsmev ako dar. Darujte nám finančný dar v hodnote 100 Eur a získajte tak poďakovanie v priebežných titulkoch, ktoré budú odvysielané počas záznamu z koncertu 24. decembra 2012 o 13:30 na Jednotke.

V priebežných titulkoch môže byť uvedené Vaše vlastné meno a priezvisko, ľubovoľná prezývka alebo názov Vašej obchodnej spoločnosti. Podrobnosti prispievania Vám radi vysvetlíme.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte:
Maria Soboličová - manažérka pre fundraising
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: 02 / 63 81 52 08 – 9
0903 781 774

Pomôžte nám systematicky pomáhať deťom z detských domovov.

  • Úsmev ako dar, to  nie sú iba koncerty. Za týmto názvom sa skrýva celá škála činností na pomoc deťom v detských domovoch. A nie len pre ne. Postupom času sa Úsmev ako dar ďalej rozvíjal a rozširoval svoju pôsobnosť.
  • Iniciovali sme transformáciu detských domovov a úspešne sme sa jej zúčastňovali. Začali sme pripravovať a sprevádzať náhradných rodičov a v neposlednom rade pomáhame aj krízovým rodinám,aby ich deti nešli do detského domova.
  • Z našich výskumov vyplýva, že jeden z najrozšírenejších dôvodov vyňatia detí je strata bývania. Preto sme sa v posledných rokoch začali sústreďovať na budovanie Krízových centier, kde vieme našim klientom poskytnúť ubytovanie a následnú odbornú starostlivosť.

Prvým takýmto centrom je Centrum Dorka v Košiciach, ktorú sa nám podarilo v spolupráci s Nadáciou Dedo vybudovať.

V súčasnosti prebieha výstavba dvoch centier v Prešove a vo Zvolene. Neskôr by sa k ním mali pridať aj ďalšie mestá.

 

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.