Я студент з України і мені потрібна допомога

Vitajte na regionálnej pobočke v Bratislave

Sme poctení, že nás môžete spoznať, a že Vám môžeme predstaviť bližšie našu prácu. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí celý príbeh daného človeka (zatiaľ nie každého). Budete presmerovaný na Facebook, kde je tento príbeh uverejnený a keď sa Vám bude páčiť, môžete mu dať lajk alebo ho zdieľať ďalej.

Aktivity z nášho kraja
Zuzana Spiessová

Zuzana Spiessová

Regionálna manažérka a soc. pracovník v TT

Moje poslanie je pomáhať všetkým rodinám, domovskom a deťom, ktorí našu pomoc potrebujú a urobiť maximum aby sa ich život zlepšil. Mojim vzorom je Matka Tereza a páči sa mi jej vyjadrenie, ktorým sa aj riadim: „Najväčšou chudobou je osamelosť a pocit, že nie ste nikým milovaní.“

 

 

Kristína Pohlová

Kristína Pohlová

Sociálny pracovník

„Vždy som chcela robiť s deťmi. Pomáhať deťom, aby sa cítili milované.“ S náhradnými rodičmi u nás v Bratislave pracuje ako sociálna pracovníka Kristína Pohlová pod projektom PARTNER 2.

 

Zuzana Bezáková

Zuzana Bezáková

Sociálny pracovník

Zuzka je známa tým, že sa jej ťažšie hovorí „nie“ a tým pádom má aj najviac klientov zo všetkých našich pracovníkov. Má to aj svoje výhody, lebo takto dokáže pomôcť veľmi veľa ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú.

Magda Biznárová

Magda Biznárová

Psychológ

Psychologička s 25 ročnou praxou ❤️ Pracovala na úrade, s utečencami, na psychiatrii, na základnej, strednej aj vysokej škole. Pracuje u nás už 2,5 roka pod projektom PODPORA 2 – s biologickými a adoptívnymi rodinami.

Mária Bučková

Mária Bučková

Špeciálny psychológ

Moje začiatky v Úsmev ako dar začali v roku 2017. S deťmi sa učím, motivujem ich k učeniu i doučujem. Nepracujem len s deťmi, ale zapájam celú rodinu. Táto práca ma veľmi baví.

 

Rôzne príbehy a skúsenosti

Ako ste si mohli všimnúť, prečítať, pracujú u nás rôzni ľudia s ešte rôznejšími príbehmi, životnými cestami. Každého nás spája spoločná vec a to pomáhanie druhým ľuďom. Ak chcete pomôcť Vy nám, podporiť nás v našej práci, môžete spraviť jednak tým, že budete naše príbehy zdieľať ďalej, alebo našu pobočku podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Ďakujeme.

IBAN / SK4731000000004170017305