Я студент з України і мені потрібна допомога

Vitajte na regionálnej pobočke v Bratislave

Sme poctení, že nás môžete spoznať, a že Vám môžeme predstaviť bližšie našu prácu. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí celý príbeh daného človeka (zatiaľ nie každého). Budete presmerovaný na Facebook, kde je tento príbeh uverejnený a keď sa Vám bude páčiť, môžete mu dať lajk alebo ho zdieľať ďalej.

Aktivity z nášho kraja
Zuzana Spiessová

Zuzana Spiessová

Regionálna manažérka a soc. pracovník v TT

Moje poslanie je pomáhať všetkým rodinám, domovskom a deťom, ktorí našu pomoc potrebujú a urobiť maximum aby sa ich život zlepšil. Mojim vzorom je Matka Tereza a páči sa mi jej vyjadrenie, ktorým sa aj riadim: „Najväčšou chudobou je osamelosť a pocit, že nie ste nikým milovaní.“

 

 

Kristína Pohlová

Kristína Pohlová

Sociálny pracovník

„Vždy som chcela robiť s deťmi. Pomáhať deťom, aby sa cítili milované.“ S náhradnými rodičmi u nás v Bratislave pracuje ako sociálna pracovníka Kristína Pohlová pod projektom PARTNER 2.

 

Mária Bučková

Mária Bučková

Špeciálny psychológ

Moje začiatky v Úsmev ako dar začali v roku 2017. S deťmi sa učím, motivujem ich k učeniu i doučujem. Nepracujem len s deťmi, ale zapájam celú rodinu. Táto práca ma veľmi baví.

 

Magda Biznárová

Magda Biznárová

Psychológ

Psychologička s 25 ročnou praxou ❤️ Pracovala na úrade, s utečencami, na psychiatrii, na základnej, strednej aj vysokej škole. Pracuje u nás už 2,5 roka pod projektom PODPORA 2 – s biologickými a adoptívnymi rodinami.

Rôzne príbehy a skúsenosti

Ako ste si mohli všimnúť, prečítať, pracujú u nás rôzni ľudia s ešte rôznejšími príbehmi, životnými cestami. Každého nás spája spoločná vec a to pomáhanie druhým ľuďom. Ak chcete pomôcť Vy nám, podporiť nás v našej práci, môžete spraviť jednak tým, že budete naše príbehy zdieľať ďalej, alebo našu pobočku podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Ďakujeme.

IBAN / SK4731000000004170017305