Vitajte na regionálnej pobočke v Bratislave

Sme poctení, že nás môžete spoznať, a že Vám môžeme predstaviť bližšie našu prácu. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí celý príbeh daného človeka (zatiaľ nie každého). Budete presmerovaný na Facebook, kde je tento príbeh uverejnený a keď sa Vám bude páčiť, môžete mu dať lajk alebo ho zdieľať ďalej.

Aktivity z nášho kraja
Zuzana Spiessová

Zuzana Spiessová

Regionálna manažérka a soc. pracovník v TT

Moje poslanie je pomáhať všetkým rodinám, domovskom a deťom, ktorí našu pomoc potrebujú a urobiť maximum aby sa ich život zlepšil. Mojim vzorom je Matka Tereza a páči sa mi jej vyjadrenie, ktorým sa aj riadim: „Najväčšou chudobou je osamelosť a pocit, že nie ste nikým milovaní.”

 

 

Kristína Pohlová

Kristína Pohlová

Sociálny pracovník

„Vždy som chcela robiť s deťmi. Pomáhať deťom, aby sa cítili milované.“ S náhradnými rodičmi u nás v Bratislave pracuje ako sociálna pracovníka Kristína Pohlová pod projektom PARTNER 2.

 

Miroslav Feranc

Miroslav Feranc

Psychológ

Tento chlap ako hora sa volá Miro a pracuje u nás ako psychológ. Je síce mohutný, ale zato veľmi milý, slušný, pracovitý a dobrý človek. Pred cca 1,5 rokom sa rozhodol nastúpiť do Spoločnosti Úsmev ako dar, aby mohol pomáhať ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú.

Zuzana Bezáková

Zuzana Bezáková

Sociálny pracovník

Zuzka je známa tým, že sa jej ťažšie hovorí „nie“ a tým pádom má aj najviac klientov zo všetkých našich pracovníkov. Má to aj svoje výhody, lebo takto dokáže pomôcť veľmi veľa ľuďom, ktorí to naozaj potrebujú.

Júlia Luptáková

Júlia Luptáková

Psychológ

Julka pracuje pod projektom PODPORA 2 – konkrétne sa venuje psychologickým poradenstvám v biologických rodinách, tj. tých pôvodných, čiže mama, otec, deti. Venuje sa poradenstvám aj s deťmi v našom centre na Ševčenkovej 21 v Bratislave.

Magda Biznárová

Magda Biznárová

Psychológ

Psychologička s 25 ročnou praxou ❤️ Pracovala na úrade, s utečencami, na psychiatrii, na základnej, strednej aj vysokej škole. Pracuje u nás už 2,5 roka pod projektom PODPORA 2 – s biologickými a adoptívnymi rodinami.

Mária Bučková

Mária Bučková

Špeciálny psychológ

Moje začiatky v Úsmev ako dar začali v roku 2017. S deťmi sa učím, motivujem ich k učeniu i doučujem. Nepracujem len s deťmi, ale zapájam celú rodinu. Táto práca ma veľmi baví.

 

Petra Langová

Petra Langová

Psychológ

V úsmeve som začala pracovať na jeseň 2019. Pracujem na projekte, kde pomáhame náhradným rodinám. Od  nástupu do úsmevu som sa naučila veľmi veľa a stále sa každým dňom učím niečo nové.

Radoslav Zárecký

Radoslav Zárecký

Sociálny pracovník

Od 11/2018 pracujem v Úsmev ako dar ako sociálny pracovník v projekte PODPORA 2 s biologickými rodinami (mama, otec, deti). Veľmi sa teším vo svojej práci aj novej spolupráci so sponzorom/partnerom.

Rôzne príbehy a skúsenosti

Ako ste si mohli všimnúť, prečítať, pracujú u nás rôzni ľudia s ešte rôznejšími príbehmi, životnými cestami. Každého nás spája spoločná vec a to pomáhanie druhým ľuďom. Ak chcete pomôcť Vy nám, podporiť nás v našej práci, môžete spraviť jednak tým, že budete naše príbehy zdieľať ďalej, alebo našu pobočku podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Ďakujeme.

IBAN SK47 3100 0000 0041 7001 7305