Venuj Úsmev

Venuj Úsmev 2018Úsmev ako dar pomáha ohrozeným rodinám v Banskobystrickom kraji už 17 rokov. Poskytujeme podporu, sociálne a psychologické poradenstvo ohrozeným rodinám, ktoré sa ocitli v kríze a hrozí im, že by deti museli odísť do detského domova. Okrem odbornej pomoci rodičom, ktorí často sami vyrastali v detskom domove sa však snažíme, aby ich deti zažili pokojné a bezstarostné detstvo. Uvedomujeme si, že radostné detstvo netvoria darčeky. Veríme však, že príjemné zážitky v kruhu rodiny pomáhajú utužovať vzťahy a že súdržná rodina ľahšie zvládne aj ťažké dni.  Venujeme sa mnohým deťom, ktoré si pod stromčekom nenájdu to, po čom túžili aj napriek tomu, že boli dobré. Preto sme sa rozhodli spustiť nový projekt Venuj Úsmev. Samozrejme Vianoce by boli Vianocami aj bez darčekov. Avšak aj deti z ohrozených rodín si túžia pod stromčekom niečo nájsť.

Vybrané deti s menšou či väčšou pomocou našich dobrovoľníkov napísali List Ježiškovi. Celé ich priania nájdete na stránke venuj.usmev.sk pod jednotlivými balíčkami. Ak sa rozhodnete prianie splniť, rezervujete si ho vyplnením krátkeho formulára. Darček následne môžete poslať poštou, alebo ho doniesť osobne na adresu v Banskej Bystrici alebo v Rimavskej Sobote.

Darčeky deťom odovzdáme 17.12.2018 na vianočnom večierku určenom špeciálne ohrozeným rodinám, s ktorými pracujeme. Pomôžte nám priniesť radosť do rodín, ktorých situácia nie je ľahká. Ďakujeme!

List Ježiškovi  List Ježiškovi

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.