Aj vy môžete opäť pomôcť! Vysídlené rodiny na Zakarpatskej Ukrajine vás stále potrebujú!

Benefičný koncert Terasa pre Ukrajinu 2018Podporte aj vy Benefičný koncert Terasa pre Ukrajinu v nedeľu 30. decembra o 18:00 v Spoločenskom pavilóne v Košiciach. Koinonia Ján Krstiteľ sa podujala aj tohto roku jeden z ich troch vianočných koncertov benefične venovať na pomoc presídleným rodinám postihnutým vojnovým konfliktom na Ukrajine. Koncertom s tematikou posolstva Malého princa pozývajú všetkých ľudí dobrých vôle nielen na zhliadnutie výnimočného kultúrneho zážitku vyše 40 hudobníkov a účinkujúcich, ale aj vyzývajú verejnosť k vytrvalej podpore rodín postihnutých vojnovým konfliktom.

Koncertu sa zúčastnia aj tieto rodiny a deti, ktorým mnohým z vás pomáhate. Na koncerte sa s nimi budete môcť stretnúť osobne. Brány Spoločenského pavilónu budú otvorené už od 17:00 a charitatívne vstupné je dobrovoľné. Koncert je vhodný pre rodiny s deťmi. Ak vám vaše osobné povinnosti nedovolia prísť na koncert osobne, môžete tieto rodiny podporiť cez portál Dobrej krajiny. Rovnako vás pozývame k sledovaniu minuloročného Vianočného benefičného koncertu v Tv Lux 1.1.2019 o 18:00 hod.

Štvrtý rok pretrvávajúceho vojnového konfliktu medzi Ukrajinou a Ruskom priniesol aj vďaka Vašej podpore mnohé zmeny v živote rodín s deťmi, ktorým podávame pomocnú ruku. Napriek tomu, mnohé z nich zažívajú zložité životné situácie a pomoc okolia je nevyhnutná. Len s Božou dôverou dúfame, že súčasná eskalácia konfliktu neprinesie zvýšený utečeneckých počet rodín v okolí Užhorodu.

Pomoc vysídleným rodinám na Ukrajine Pomoc vysídleným rodinám na Ukrajine

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.