Nadácia Veolia Slovensko plnila priania detí

Veolia SlovenskoZamestnanci spoločnosti Veolia Energia Slovensko spolu s Nadáciou Veolia Slovensko plnili pred vianočnými sviatkami priania detí s neľahkým životným osudom. Pomocou projektu Stromček prianí potešili vianočnými darčekmi 4 sociálne slabšie rodiny s deťmi z Centra pre rodinu, Úsmev ako dar v Petržalke.

Poskytnúť dočasný domov rodinám v ťažkej životnej situácii a zabrániť tak umiestneniu ich detí do detského domova, to je hlavným cieľom Centra pre rodinu, Úsmev ako dar v Petržalke. Jeho kapacita je do 15 osôb a v štyroch menších samostatných bytových jednotkách sa aktuálne nachádzajú 4 rodiny. „Tešíme sa, že stále pribúdajú do našej úsmeváckej rodiny noví členovia, či už sú to jednotlivci alebo spoločnosti, ktorým záleží na tom, aby rodina ostala spolu a deti tak mali šancu vyrastať v úplnej milujúcej rodine. Ďakujeme všetkým zamestnancom, ktorí sa zapojili do projektu Stromček prianí a potešili tak naše deti a rodiny, “ hovorí Mária Soboličová z Úsmevu ako dar. Pani Tanková, ktorá so svojimi tromi deťmi býva v Centre dopĺňa, že „ešte v živote nemali také krásne, veselé a radosťou naplnené Vianoce“.

Spolupráca mestskej časti Petržalka a spoločnosti Veolia Energia Slovensko siaha do roku 1993, kedy ešte ako spoločnosť C – Term začala prevádzkovať systém zásobovania teplom v Petržalke. V roku 2000 prevzala prevádzku spoločnosť Dalkia a.s., predchodca spoločnosti Veolia Energia Slovensko, a na základe dlhodobej zmluvy zásobuje teplom a teplou vodou takmer 40 tisíc petržalských domácností.

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar

Spoločnosť Úsmev ako dar je najväčšou a najstaršou celoslovenskou neziskovou organizáciou na pomoc a podporu detí z detských domovov a náhradné rodiny.

Logo usmev

Novinky na email

Zaregistrujte vašu e-mailovú adresu a dostávajte informácie o našej činnosti a našich projektoch.
Joomla Extensions powered by Joobi

Vy sa pýtate, my odpovedáme...

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.