Я студент з України і мені потрібна допомога

Výťažok z cestovného dotovanou autobusovou dopravou, ktorú mali možnosť využiť návštevníci festivalu Pohoda vo výške 2496,16 eur, dnes odovzdali zástupcovia Slovnaftu za účasti organizátora festivalu Michala Kaščáka občianskemu združeniu Spoločnosť priateľov deti z detských domovov Úsmev ako dar.

Slovnaft v rámci tohto ročníka najväčšieho open-air festivalu podporil autobusovú dopravu na festival, čím potešil symbolickým cestovným nielen účastníkov, ktorí využili možnosť zakúpiť si spiatočný lístok za 5 eur, ale pripravil radosť aj deťom z detských domovov, ktorým bude venovaný výťažok z cestovného.

„Chceli by sme sa poďakovať spoločnostiam SLOVNAFT, a.s., a POHODA FESTIVAL za tento veľkorysý dar. Venované finančné prostriedky použijeme na naše jednodňové aktivity pre deti z detských domovov a náš SOS program, zameraný na pomoc mladým dospelým, ktorí opustili brány detského domova a chcú sa postaviť na vlastné nohy,“ povedal Tomáš Cehlár z OZ Úsmev ako dar.
Spolu 15 autobusov z Bratislavy, Nitry, Nových Zámkov, Piešťan, Trnavy, Dunajskej Stredy, Galanty a Komárna prepravilo na Pohodu a späť 628 ľudí. „Som rád, že Slovnaft pamätal aj na festivalovú dopravu a vyriešil ju naozaj veľkoryso. Je to veľká služba pre našich návštevníkov a verím, že ich poteší, že ich symbolický vklad bude použitý na dobrú vec,“ povedal Michal Kaščák zo spoločnosti POHODA FESTIVAL.
„Naším cieľom bolo prezentovať sa nielen ako partner energie festivalu Pohoda, ale priniesť aj konkrétne aktivity pre jeho účastníkov, či už priamo na festivale alebo aj prostredníctvom festivalovej dopravy. Myslím, že môžeme poďakovať aj tým 628 cestujúcim, ktorí takto spoločne s nami podporili deti z detských domovov, “ povedal Anton Molnár, riaditeľ Podnikovej komunikácie SLOVNAFT, a.s..

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.