Я студент з України і мені потрібна допомога

Daruj Obed

Počas silnej inflácie trpia mnohí. Najohrozenejším z nich – osamelým mamkám s deťmi – darovaný obed pomôže zmierniť ich ťažkú sociálnu situáciu. Problémy chudobných mám s deťmi sa nevytratili, teplý obed je pre nich častokrát vzácnosťou. Preto rodinám s deťmi v najťažších životných situáciách zabezpečujeme teplý obed alebo dodávku potravín priamo do rodiny pre 45 detí každý druhý deň. Reálne však hľadáme pomoc pre 200 detí denne.
Tieto deti sa netešia na dlhé letné prázdniny. Obed v škole bol pre nich častokrát jediné teplé jedlo za deň.  Pomôžte nám prekonať ich zložité časy.
Ďakujeme, že neustávate v pomoci !

Daruj obed v Košiciach

Pomáhame chudobných rodinám s deťmi počas ich zložitých životných situácií. Okrem teplého obeda vydávame aj základné potraviny a nakupujeme potrebné lieky. Prispením / darovaním 3,- EUR daruješ jeden teplý obed dieťaťu v Košiciach, pre ktoré je to mnohokrát jediné teplé jedlo denne. Priemerný nákup potravín a liekov pre 4- člennú rodinu stojí 80 – 120 EUR týždenne.

Ako darovať

Prostredníctvom darovacej brány na Darujme:

V mene detí a rodín ďakujeme!

Pre platbu zo zahraničia

IBAN: SK4031000000004350134306
Názov účtu prijímateľa: Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar
SWIFT CODE/ BIC CODE banky: LUBASKBX

Spolu dokážeme viac

Mám reštauráciu a chcem pomôcť

Pridajte sa do našej siete partnerských reštaurácií projektu Daruj obed v Košiciach a pomáhajte deťom a rodinám v núdzi. Kontaktujte nás na t.č. 0903 63 05 05.

Varíme vďaka

Labas
Labas

Pán Marek Michlovič Michalovce 

a všetkým dobrosrdečným darcom!