Я студент з України і мені потрібна допомога

Daruj Obed

Počas pandémie trpeli mnohí, deti a ich rodičia. Najohrozenejším z nich – osamelým mamkám s deťmi – darovaný obed pomohol zmierniť ich ťažkú sociálnu situáciu. Ani po odznení poslednej vlny pandémie sa však nevytratili problémy chudobných mám s deťmi, pre ktoré je teplý obed častokrát vzácnosťou. Preto rodinám s deťmi v najťažších životných situáciách zabezpečujeme teplý obed pre 41 detí každý druhý deň.

V náročnej inflačnej jeseni existuje skupina matiek, ktoré nemajú národ na zľavnené obedy pre svoje deti v škole alebo ich príjem nepostačuje na to, aby dokázali svojim deťom navariť plnohodnotnú teplú stravu. Ďakujeme, že neustávate v pomoci ani v týchto zložitých časoch.

Daruj obed v Košiciach

Pomáhame chudobných rodinám s deťmi počas ich zložitých životných situácií. Okrem teplého obeda vydávame aj základné potraviny a nakupujeme potrebné lieky. Prispením / darovaním 2,80,- EUR daruješ jeden teplý obed dieťaťu v Košiciach, pre ktoré je to mnohokrát jediné teplé jedlo denne. Priemerný nákup potravín a liekov pre 4- člennú rodinu stojí 80 – 120 EUR týždenne.

Ako darovať

Prostredníctvom darovacej brány na Darujme:

V mene detí a rodín ďakujeme!

Pre platbu zo zahraničia

IBAN: SK4031000000004350134306
Názov účtu prijímateľa: Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar
SWIFT CODE/ BIC CODE banky: LUBASKBX

Spolu dokážeme viac

Mám reštauráciu a chcem pomôcť

Pridajte sa do našej siete partnerských reštaurácií projektu Daruj obed v Košiciach a pomáhajte deťom a rodinám v núdzi. Kontaktujte nás na t.č. 0903 63 05 05.

Varíme vďaka

Labas
Labas

Pán Marek Michlovič Michalovce 

a všetkým dobrosrdečným darcom!