Я студент з України і мені потрібна допомога

Od konca roku 2019 spolupracujeme so spoločnosťou RESIZE s.r.o., ktorá spravuje 5x internetový obchod a to www.lacne-nakupy.sk, www.candysk.sk, www.hooversk.sk, www.nazahradu.skwww.autofix.sk.

DAR PRE ÚSMEV AKO DAR – darujte 2€ na dobrú vec

Ku každému nákupu cez tieto webové stránky môžete zaškrtnúť v košíku kolonku Daruj úsmev a tak darujete 2€ našej neziskovej organizácii Úsmev ako dar. Už viac ako 37 rokov pomáhame deťom z Centier pre deti a rodiny (Detské domovy) a rodinám s deťmi, ktoré sú v ťažkých životných situáciách.

Na konci každého mesiace sa všetky 2€ dary sčítajú a spoločnosť RESIZE s.r.o. ich zdvojnásobí a pošle na účet Úsmev ako dar. My z týchto peňazí môžeme pomáhať rodinám s deťmi alebo ich použiť na tábory, ktoré naša organizácia robí pre deti každý rok.

Od decembra 2019 do polovice júna 2020 sa podarilo vyzbierať vďaka všetkým Vám, čo ste v týchto spoločnostiach niečo nakúpili, aj so zdvojnásobením vyzbierať sumu 612€. Z celého srdca Vám všetkým ďakujeme.

PRÁČKY A SUŠIČKY ROVNO DO RODÍN

Z predajne Lacné nákupy na Svätoplukovej 30 v Bratislave odnášame nové práčky a sušičky rodinám v núdzi.

Viete si predstaviť, že by ste nemali vo vašom byte či dome práčku?

Nemať sušičku, to sa dá predstaviť, to má málokto, ale práčka sa v dnešnej dobe už pokladá skoro za samozrejmosť. My v Úsmev ako dar sa aj napriek tomu stretávame s presným opakom.

Veľmi sa tešíme aj tejto spolupráci, na základe ktorej nám vie spoločnosť RESIZE s.r.o. darovať práčky/sušičky a my ich môžeme posunúť ďalej do rodín, ktoré ich súrne potrebujú.

Ďakujeme a veríme, že ešte dlho bude pokračovať táto spolupráca, aby sme spoločne mohli pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Úsmev ako dar.

lacne nakupy

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.