Я студент з України і мені потрібна допомога

Dňa 14.06 2008 sa konala oslava 8 narodenín OC Danubia. Pri tejto príležitosti vystúpili aj deti z krízového centra a z detského domova Brána do života s tanečným a muzikálovým predstavením.

V galérii sme sa mohli tešiť z pôsobivého vystúpenia speváčky Martiny Schindlerovej a jej následnej autogramiády. Okrem toho bol pripravený aj bohatý program v podobe rôznych atrakcií. Za všetky spomenieme nafukovací hrad, ktorý mal nepochybne veľký ohlas a maľovanie na tvár. Bez povšimnutia neostala ani narodeninová torta, cukrová vata, čapovaná kofola či pukance. Moderátor Roman Paulech, ktorému sa podarilo svojimi nenútenými vstupmi nastoliť veľmi príjemnú atmosféru, mal pre deti pripravené rôzne súťaže a zaujímavé odmeny.

V priestoroch OC Danubia sa v dňoch od 28. mája do 14. júna 2008 konala výstava výtvarných prác detí z detských domovov. Táto výstava bola ukážkou tvorivosti, empatie a talentu detí. Výstava vyvrcholila dobročinnou dražbou zorganizovanou vďaka OC Danubia práve v deň osláv ich narodenín. Do dražby sa okrem detských prác, zapojilo aj niekoľko firiem, ktoré venovali hodnotné dary. Dražba prebiehala v priateľskom duchu, mala veľký úspech a ľudia sa zapájali so záujmom a s úmyslom pomôcť tam, kde je to naozaj potrebné. Túto pomoc si nesmierne vážime a ďakujeme všetkým zúčastneným. Vydražené finančné prostriedky, v celkovej hodnote 23 210,- SK, budú použité na aktivity a Anjelský program spoločnosti Úsmev ako dar.

Naša vďaka patrí firmám: EXISPORT, BBALTOWN, TOMAX Žblnk, NOIDUE, FANN PARFUMERIA, COLOSSEUM, INTUS, Leather plus, Golf centrum, Amazon Pet shop, La Familia a ORANGE.

Obraz – Víla – vydražený za 10 000,- Sk

Obraz – Zimná krajinka – vydražený za 2 500,- Sk

Celú akciu moderoval Roman Paulech

Autor: Kristína Polakovičová

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.