Я студент з України і мені потрібна допомога

8. júna 2013 areál Don Bosca na Mamateyovej ulici v Petržalke privítal 140 detí z 8 nízkoprahových centier Bratislavy, detského domova a krízových zariadení pre matky s deťmi, ktoré spoločne súťažili v tímových disciplínach, chlapci bojovali a svoju stratégiu si vyskúšali vo futbale, vybíjanej a preťahovaní lanom, jednotlivci bežali, skákali vo vreci, okrem súťaží program dopĺňali voľnočasové aktivitky v tzv. „chill out zóne“ J . Deti a mládež vo veku od 2 do 17 rokov prekonávali samých seba a každý si mohol aspoň na chvíľočku vyskúšať, aké je to byť malým Olympionikom.

 

“Tohtoročná Olympiáda sa nám opäť podarila a za to som vďačná a veľmi rada. Na akcií sa zúčastnilo 8 klubov a súťažilo 140 detí čo bol náš rekord. Musím ale povedať, že za najväčší tohtoročný úspech Olympiády považujem víťazstvo nášho klubu Fun club Fortuna a som na nich veľmi hrdá:-), Zuzana Spiessová, dobrovoľníčka a organizátorka podujatia.

Celkové poradie spolu s výsledkami nájdete TU.

O nezabudnuteľný športový zážitok sa postarali naši partneri Nadačný fond Telekom pri Nadácií Pontis , Patrik Rendek a dobrovoľníci spoločnosti Dell s.r.o,, z oddelenia podpory predaja – CSO. , spoločnosť Madness v zastúpení Maťka , spoločnosť Wimex s.r.o. a samozrejme SPDDD Úsmev ako dar.

V hlavnej úlohe však boli deti a dobrovoľníci Fun club Fortuna, bez ktorých si nevieme akciu predstaviť . Aj im patrí jedno veľké ĎAKUJEM.

Fotogaléria:

olympiada nizkoprahov 001olympiada nizkoprahov 002

olympiada nizkoprahov 016  olympiada nizkoprahov 033olympiada nizkoprahov 007olympiada nizkoprahov 026olympiada nizkoprahov 020olympiada nizkoprahov 010

 

 

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.