Я студент з України і мені потрібна допомога

Umenie je z ničoho vytvoriť niečo, niečo čo ulahodí oku, čo pohladí srdce, vyčarí úsmev na tvári. Takto znie motto výtvarnej súťaže „Keby som bol umelcom“ pre detské domovy z celého Slovenska.

Súťaž nie je obmedzená na kreslené diela! Radi uvítame diela rôzneho charakteru, ako napríklad výšivky, alebo keramickú tvorbu, prácu s modulitom, maľbu na sklo, maľbu na nerasty a pod..

Pre víťazných autorov výtvarných diel pripravujeme letný rozvojový tábor so zameraním na podporu a rozvoj detského výtvarného a umeleckého nadania, tvorivej fantázie, výtvarno-estetické osvojovanie skutočnosti, prírody, sveta vecí a človeka prostredníctvom výtvarných činností. Tábora sa zúčastnia aj odborní výtvarní pracovníci, ktorí budú deti učiť novým technikám a zručnostiam výtvarnej výchovy.

Z tých najzaujímavejších a najoriginálnejších výtvarných diel a kresieb bude zrealizovaná výstava. Vyhlásenie víťazov sa uskutoční 30. mája 2008.

Tešíme sa na každé originálne dielo!

ORGANIZAČNÉ POKYNY – PODMIENKY SÚŤAŽE:

Výtvarný motív (téma): Keby som bol umelcom

Začiatok projektu: 10. marca 2008

Výtvarné diela doručiť do: 30. apríla 2008

Vyhlásenie víťazov: 30. mája 2008

Veková kategória detí: neobmedzená

Počet, technika a formát výtvarných diel neobmedzený!!!

Označenie výtvarného diela Každé výtvarné dielo musí byť označené štítkom zo zadnej alebo spodnej strany. Štítok musí obsahovať názov zariadenia, meno a vek dieťaťa.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.