Я студент з України і мені потрібна допомога

Opäť je tu veselá Letná škola tanca. Tanečný tábor určený pre deti z DeD a ohrozených rodín sme aj toto leto pripravili týždeň plný hudby, tanca a zábavy. 25 detí tak môže zmysluplne tráviť prázdninový čas a húževnato rozvíjať svoje nadanie. Na záver sa predstavia so svojím záverečným vystúpením, v piatok 8.8.2014 o 18.45, v rámci Bratislavského kultúrneho leta v OC EUROVEA. Všetci ste srdečne pozvaní.

Deti budú nacvičovať aj spoločnú choreografiu pod vedením majsterky sveta v hip-hop- MTV Style, Mati Rihárovej, tak sa tešíme na ich spoločnú prácu. Ďakujeme podporovateľom, ktorí deťom vytúžený pobyt v Bratislave umožnili.

Okrem tanečných tréningov budú mať deti s dobrovoľníkmi pripravenné zážitkové aktivity a samozrejme poznávací program hlavného mesta, keďže väčšina účastníkov bude v Bratislave po prvýkrát.

Posledný táborový večer pripravujú deti s úsmevákmi spoločnú tanečnú Fiestu – spoločenský večer s vystúpeniami nacvičených choreografii pre svojich priateľov, ktorí im k tejto prázdninovej aktivite finančne, či iným spôsobom dopomohli, takže: všetci naši milí priaznivci ste čo najsrdečnejšie vítaní v piatok 8.8.2014 o 18.45, v rámci Bratislavského kultúrneho leta v OC EUROVEA, kde na vás čaká večer plný tanca s vašimi mladými kamarátmi, tešia sa na vás decká i celý dobrovoľnícky táborový tím.

Pre viac info ohľadom aktuálneho programu detí v čase tábora, a možnosti zapojiť sa do projektu volajte Moniku Mikloškovú – 0911 781 770.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.