Я студент з України і мені потрібна допомога

Aj tento rok si môžu právnické a fyzické osoby zaobstarať originálnu „Pfku“ alebo Vianočný pozdrav a zároveň pomôcť konkrétnemu dieťaťu z detského domova. Už tradične sme pre deti z detských domovov prirpavili výtvarnú súťaž s názvom „Čaro Vianoc“. Do súťaže sa môžu zapojiť všetky deti zo všetkých detských domovov z celého Slovenska. Z týchto kresieb sa vyberajú tie najkrajšie a z užšieho výberu si potom vyberajú rôzne spoločnosti kresby pre svoje Vianočné a Novoročné pozdravy.

Za vybranú kresbu získa dieťa odmenu v podobe finančého daru od spoločnosti, ktorá si daný obrázok vyberie a použije. Na výber máte z viacerých možností realizácie. Celú výrobu od grafiyk cez realizáciu a tlač vám vieme zabezpečiť my, alebo vám len sprostredkujeme kresbu a výroba ostáva na vás.

Náš cenník si môžete stiahnuť tu – CENNIK PF 2012

Novinkou tohto roka bude súťaž o najkrajšiu kresbu, ktorá sa bude konať na našej Facebook-ovej stránke. Kresba s najviac hlasmi získa od nás odmenu. Kresby si môžete pozrieť TU.

V prípade záujmu o originálnu PFku nás kontakturje: Ján Herák, 0908/ 385 547,   

Minuloročné Pfky:
Pfka pre spoločnosť Autoimpex,  kresba: Jozef, 9 rokov, Ded HolíčPfka pre spoločnosť Autoimpex,  kresba: Jozef, 9 rokov, Ded HolíčPfka pre spoločnosť DHL,  kresba: René, 17 rokov, DeD Holíčpf 2011 DHL 2Pfka pre spoločnosť Envipak,  Kresba: Frederik, 12 rokov, Ded sv. Jozefa, TurzovkaPfka pre spoločnosť Slovanet,  vnútro: Mária Štulajterová, 11 rokov, Ded ValaskáPfka pre spoločnosť Tesco,  snehuliak: Bianka, 11 rokov, Ded Banská BystricaPfka pre spoločnosť Tesco,  stromček: Nikolas, 12 rokov, Ded RužomberokKresba pre spoločnosť Softec, Kreslila: Martina, 19 rokov, Ded Lastovička Pfka pre Úsmev ako dar, Kreslila: Aneta, 11 rokov, Ded Piešťany

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.