Я студент з України і мені потрібна допомога

Vitajte na regionálnej pobočke v Prievidzi

Sme poctení, že nás môžete spoznať a predstaviť Vám bližšie našu prácu. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí celý príbeh daného človeka (zatiaľ nie každého). Budete presmerovaný na Facebook, kde je tento príbeh uverejnený a keď sa Vám bude páčiť, môžete mu dať lajk alebo ho zdieľať ďalej.

Aktivity z nášho kraja
Michaela Brunclíková

Michaela Brunclíková

Regionálna manažérka

Súčasťou Úsmevu ako dar som už 23 rokov. Začala som tu ako dobrovoľníčka a neskôr som si splnila sen byť sociálnou pracovníčkou a pomáhať srdcom i odborne. Od svojich 19 rokov s malou prestávkou som predseda regionálnej pobočky. A prečo to robím…lebo verím v silu a dôležitosť rodiny. 

Kontakt: 0904 643 620,

Lívia Krčová

Lívia Krčová

Sociálny pracovník

V máji 2020 to už budú 2 roky, čo pracujem na Úsmeve. Som rada, že som jeho súčasťou a môžem pomáhať nielen deťom z Centier pre deti a rodinu, aby našli šťastie v milujúcej rodine, ale aj samotnej rodine, deťom. Venujem sa aj náhradným rodinám, aby aj oni  našli svoje šťastie v deťoch, pretože vlastné im neboli dopriate.

Kontakt:

Martina Minichová

Martina Minichová

Psychológ

V Úsmev ako dar som bola takmer 10 rokov ako dobrovoľníčka a pracovala som najmä s deťmi v Centre pre deti a rodinu (Detský domov). Po vysokej škole som získala prvé pracovné skúsenosti v Úsmeve v Prievidzi. A teraz v roku 2020 po materskej dovolenke pôsobím na našej pobočke už 2 roky ako psychológ.

Kontakt: 

 

Veronika Homolová

Veronika Homolová

Terénny sociálny pracovník a sociálny asistent

Moje začiatky na Prievidzkej pobočke začali v januári 2019. Zatiaľ sa mi počas môjho pôsobenia podarilo pomôcť klientom so splatením dlhov, či nájsť si prácu po dlhých rokoch evidencie na ÚPSVaR. Pomáham aj s organizáciou či koordináciou zbierok a spolu s kolegyňami spolupracujeme s miestnou charitou v rámci potravinovej pomoci.

Kontakt:

Rôzne príbehy a skúsenosti

Ako ste si mohli všimnúť, prečítať, pracujú u nás rôzni ľudia s ešte rôznejšími príbehmi, životnými cestami. Každého nás spája spoločná vec a to pomáhanie druhým ľuďom. Ak chcete pomôcť Vy nám, podporiť nás v našej práci, môžete spraviť jednak tým, že budete naše príbehy zdieľať ďalej, alebo našu pobočku podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Ďakujeme.

IBAN SK74 3100 0000 0041 7001 7401