Я студент з України і мені потрібна допомога

Vitajte na regionálnej pobočke v Trnave

Sme poctení, že nás môžete spoznať, a že Vám môžeme predstaviť bližšie našu prácu. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí celý príbeh daného človeka (čoskoro príbehy pribudnú). Budete presmerovaný na Facebook, kde je tento príbeh uverejnený a keď sa Vám bude páčiť, môžete mu dať lajk alebo ho zdieľať ďalej.

Aktivity z nášho kraja
Zuzana Spiessová

Zuzana Spiessová

Regionálna manažérka a sociálny pracovník

Moje poslanie je pomáhať všetkým rodinám, domovákom a deťom, ktorí našu pomoc potrebujú a urobiť maximum, aby sa ich život zlepšil. Mojim vzorom je Matka Tereza a páči sa mi jej vyjadrenie, ktorým sa aj riadim: „Najväčšou chudobou je osamelosť a pocit, že nie ste nikým milovaní.“

Linda Minarovýchová

Linda Minarovýchová

Sociálny pracovník

Pracujem od roku 2016 v nízkoprahovom centre Mak. V rámci voľnočasových aktivít robím s rodinami a deťmi rôzne výlety, tábory či víkendové pobyty. Od roku 2018 pracujem ako sociálny pracovník s biologickými rodinami (mama, otec, deti).

Klaudia Petrášová

Klaudia Petrášová

Sociálny pracovník

Od roku 2018 pracujem v Nízkoprahovom centre Mak, kde pomáham biologickým rodinám zvládať neľahké obdobia. Pracujem hlavne s deťmi a mládežou, či cez voľnočasové aktivity alebo pomáham s prípravou na vyučovanie. Od roku 2020 pracujem aj s náhradnými rodinami.

 

Karolína Jamečná

Karolína Jamečná

Psychológ

Rada spoznávam nových ľudí s ich zaujímavými životnými príbehmi, ktoré aj mňa posúvajú v živote ďalej. Práca má veľmi baví, je rozmanitá a stále sa stretávam s novými situáciami. Okolo seba mám starších skúsených kolegov, ktorí sú mi vždy ochotní pomôcť.

 

Judita Majerová

Judita Majerová

psychológ

Vo svojom profesionálnom aj osobnom živote sa snažím byť otvoreným a dobrým človekom a robiť veci najlepšie ako viem. V Úsmeve ako dar pracujem od roku 2019 a venujem sa rodinám, párom a jednotlivcom.

Rôzne príbehy a skúsenosti

Ako ste si mohli všimnúť, prečítať, pracujú u nás rôzni ľudia s ešte rôznejšími príbehmi, životnými cestami. Každého nás spája spoločná vec a to pomáhanie druhým ľuďom. Ak chcete pomôcť Vy nám, podporiť nás v našej práci, môžete spraviť jednak tým, že budete naše príbehy zdieľať ďalej, alebo našu pobočku podporíte ľubovoľnou finančnou čiastkou. Ďakujeme.

IBAN / SK4731000000004170017305