Я студент з України і мені потрібна допомога

Mesiac február a marec bol pre deti  troch zariadení, Komunitného centra PSC na Adlerovej, Centra Dorka a Krízového centra pre matky s deťmi z Poľnej v Košiciach, naplnený pravidelným športovaním.

Úsmev ako dar v spolupráci so športovým klubom, Kraso centrum Košice, umožnil spolu tridsiatke detí stretávať sa na ľadovej ploche zimného štadióna Crow aréna. Pod vedením skúsených trénerov krasokorčuľovania sa mohli  deti zdokonaľovať v korčuľovaní.  Niektoré prekonali svoje obavy a postavili sa na ľad po prvý krát. Malými krokmi naberali istotu na klzkom ľade, no na poslednom stretnutí mohli už všetci súťažiť na vlastných a bez pomoci. Tí  zručnejší, absolvovali náročnejšie tréningy a mali čo robiť, aby zvládli nové zložitejšie prvky na ľade. Veríme, že výuka korčuľovania deťom pomohla cítiť sa na ľade bezpečnejšie a sebavedomejšie. Budeme radi, ak sa deti budú tešiť z korčuľovania s úsmevom na tvári. Dnes si môžu vybrať už aj korčule, keď budú plánovať s kamarátmi voľný čas. Mesto Košice vytvára stále viac priestoru pre rekreačné korčuľovanie. Veríme, že sa tam s nimi opäť stretneme.

„Realizované s finančnou podporou Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky – program Podpora regionálneho rozvoja“

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.