Я студент з України і мені потрібна допомога

Už budúcu sobotu 1. apríla štartujeme regionálne kolá Najmilšieho koncertu roka. Nenechajte ich v sále samých. Príďte podporiť deti z CDR pri ich vystúpeniach.

  • 1. apríl 2023 o 15:00 – Prievidza – Dom kultúry KaSS
  • 2. apríl 2023 o 15:00 – Košice – Historická radnica na Hlavnej ulici

Cieľom podujatia je okrem hľadania mladých talentov hlavne rozvíjanie tvorivosti a terapia detskej duše prostredníctvom umenia. Toto podujatie spája kultúru, umenie a dobrosrdečnosť a raz za rok poskytuje jedinečnú príležitosť deťom z náhradnej starostlivosti najmä vystúpiť na pódium, stretnúť sa s celebritami, ale aj budovať komunitu a stretnúť sa v tvorivom prostredí s ich kamarátmi žijúcimi na iných častiach Slovenska.

Za 32 rokov histórie Najmilšieho koncertu roka vystúpilo v regionálnych a celoslovenských kolách viac ako 25-tisíc detí. Myslíme si, že každý divák, ktorý mal možnosť túto atmosféru zažiť na vlastnej koži, pocítil radosť týchto detí a chápe jedinečnosť tohto podujatia.

Tieto deti nie sú profesionáli. Nechodia na súkromné hodiny alebo tréningy, no veľa z nich má v sebe aj tak skutočný talent a kreatívnu hodnotu, ktorú majú možnosť previesť na pódiu. Ak sa jej budú venovať a pracovať na sebe, jedného dňa sa môžu živiť práve tým, čo im ide, čo ich napĺňa a čo milujú.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.