Я студент з України і мені потрібна допомога

Po pandémii vírusu a silnej inflácii sa zmenili životy mnohých rodín a ich detí. Mnohé rodiny pocítili, čo je to hlad a chlad v rodinách, čo je to strach či reálna skúsenosť s tým, že prišli o vlastný domov. Zmierniť ich situáciu môžeme spoločne. Aj Vy môžete byť toho súčasťou!

Práve vďaka Vašej pomoci a Vášmu vynaloženému úsiliu pomôžeme deťom a rodinám v ich akútnych ťažkých životných situáciách. Ochránime spoločne ich domov, zabezpečíme nevyhnutné potraviny, lieky, funkčnú elektriku, plyn či vodu v domácnosti. Veríme, že sa zapojíte, lebo rodina sa počíta.

 

Zb den usmevu2

základné údaje o verejnej finančnej zbierke

Verejná zbierka „Deň úsmevu 2023“ je povolená MV SR pod číslom SVS-OVS2-2022/035911-002 od 14. mája 2023 do 27. mája 2023 na území Slovenskej republiky.

Verejná finančná zbierka sa bude konať vo Vami zvolenom dni v čase od 8:00 do 13:00. Študentov povedie nami poverená osoba, ktorá ich v deň konania zbierky poučí, odovzdá im potrebné materiály a bude im v tento deň nápomocná. Radi by sme Vás požiadali o ucelenú skupinu 20 – 30 študentov, ktorí sa na tento čas stanú našimi dobrovoľníkmi.

prihlasovací formulár pre školy