Я студент з України і мені потрібна допомога

V roku 1982 vznikol Vianočný benefičný koncert Úsmev ako dar. Začala sa tak tradícia, ktorá vyústila do najstaršieho benefičného podujatia na Slovensku a v strednej Európe vôbec.Staňte sa naším partnerom a buďte tak súčasťou osláv 30. narodenín Vianočného benefi čného koncertu Úsmev ako dar. Darujte nám finančný dar v hodnote 100 Eur a získajte tak poďakovanie v priebežných titulkoch, ktoré budú odvysielané počas záznamu z koncertu 24. decembra 2012 o 13:30 na Jednotke.

V priebežných titulkoch môže byť uvedené Vaše vlastné meno a priezvisko, ľubovoľná prezývka alebo názov Vašej obchodnej spoločnosti. Podrobnosti prispievania Vám radi vysvetlíme.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte:
Maria Soboličová – manažérka pre fundraising
Email:
Tel: 02 / 63 81 52 08 – 9
0903 781 774

Pomôžte nám systematicky pomáhať deťom z detských domovov.

  • Úsmev ako dar, to  nie sú iba koncerty. Za týmto názvom sa skrýva celá škála činností na pomoc deťom v detských domovoch. A nie len pre ne. Postupom času sa Úsmev ako dar ďalej rozvíjal a rozširoval svoju pôsobnosť.
  • Iniciovali sme transformáciu detských domovov a úspešne sme sa jej zúčastňovali. Začali sme pripravovať a sprevádzať náhradných rodičov a v neposlednom rade pomáhame aj krízovým rodinám,aby ich deti nešli do detského domova.
  • Z našich výskumov vyplýva, že jeden z najrozšírenejších dôvodov vyňatia detí je strata bývania. Preto sme sa v posledných rokoch začali sústreďovať na budovanie Krízových centier, kde vieme našim klientom poskytnúť ubytovanie a následnú odbornú starostlivosť.

Prvým takýmto centrom je Centrum Dorka v Košiciach, ktorú sa nám podarilo v spolupráci s Nadáciou Dedo vybudovať.

V súčasnosti prebieha výstavba dvoch centier v Prešove a vo Zvolene. Neskôr by sa k ním mali pridať aj ďalšie mestá.

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.