Я студент з України і мені потрібна допомога

Umenie je relax, umenie je túžba, umenie je radosť a smiech ale aj cesta, ako sa vyplakať a vyrovnať so životnými situáciami. Už viac ako 25 rokov prinášame do Vašich miest Najmilšie koncerty, prehliadku umeleckých vystúpení detí z detských domovov a náhradných rodín. Tento rok začíname v Prievidzi. Nadané deti z trenčianskeho kraja vystúpia už túto sobotu 2. apríla na pódiu mestského kultúrneho a spoločenského strediska. 

Špeciálnym hosťom koncertu je Celeste Buckingham. Srdečne Vás pozývame medzi nás, príďte podporiť naše nadané deti. Tradícia Najmilších koncertov vznikla v roku 1990 a trvá dodnes. Dodnes talentované detí zo všetkých regiónov tešia svojim spevom, tancom či hereckým umením divákov a odbornú porotu, ktorá potom vyberie najzaujímavejšie vystúpenia. Všetky koncerty moderujú známi slovenskí moderátori a program dopĺňajú vystúpenia profesionálnych umelcov. Na ďalšie regionálne kolá sa môžete tešiť už 3. apríla v Košiciach, 16.4. v Ružomberku, 23. apríla vo Zvolene,  24. apríla v Nitre a 30. apríla v Trnave. Regionálne prehliadky vyvrcholia 25. mája Galavečerom v Divadle Aréna v Bratislave.

Vystúpenia pomáhajú našim deťom nie len umelecky ale aj ľudsky rásť, rozpoznať vlastnú hodnotu a znovu si začať vážiť sami seba. Príležitosť verejne vystúpiť je pre deti zároveň motiváciou, aby sa venovali rôznym umeleckým žánrom a pestovali svoju vôľu, ktorú neskôr budú môcť využiť pri dosahovaní životných cieľov. 

Najmilší koncert roka sa teší veľkému záujmu detí, vychovávateľov ale aj verejnosti. Pre všetkých je to príležitosť na príjemné stretnutia a spoločné umelecké zážitky. Čakáme aj na Váš potlesk. Príďte podporiť šikovné deti z detských domovov a náhradných rodín. Tešíme sa na vás 🙂

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.