Я студент з України і мені потрібна допомога

Najbližšie dni ovládnu výstavisko Incheba v Bratislave deti, a aj tie naše z detských domovov. Veľtrh Dieťa a rodina už tradične ponúka inšpirácie a zábavu pre všetkých, ktorí sa chcú hrať, ale aj vzdelávať. Od piatka do soboty na Vás čaká aj náš stánok. Privítajú Vás v ňom naši dobrovoľníci na čele s usmievavým maskotom Srdiečkom. Pripravili sme pre Vás a Vaše deti tvorivé dielne, môžete si vyskúšať ako funguje hrnčiarsky kruh či veselo si pomaľovať tvár.

Zoznámiť sa môžete aj s domovákmi, ktorí zaspievajú a zatancujú do rytmu príjemného piatkového popoludnia. Vystupovať budú v rámci programu veľtrhu medzi 14:00 a 15:00 na hlavnom pódiu v hale A1. Náš predseda Jozef Mikloško vo svojej prednáške vysvetlí Význam prenatálneho vývinu dieťaťa vo svojom vystúpení o 15.00 v konferenčnej miestnosti v hale A1. Viac informácií nájdete TU.

Príďte s nami zažiť pekné chvíle plné zábavy a porozumenia, dozvedieť sa viac o nás a našej práci, povzbudiť deti z detských domovov či finančne prispieť na ich šťastnejší život. Ozdobíme vás srdiečkom alebo obdarujeme milým darčekom. Tešíme sa na vás od piatka 10:00 do soboty 16:00 v našom úsmeváckom stánku.

Srdečne ďakujeme organizátorovi Veľtrhu Dieťa a rodina Incheba, a.s., že nám umožnil zadarmo sa zúčastniť tejto príjemnej akcie a aj týmto spôsobom podporil našu činnosť.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.