Я студент з України і мені потрібна допомога

Moderátorka Hanka Bendová a jej syn Michal Benda 2.apríla otvorili 15.kolo Najmilšieho koncertu roka v Prievidzi, pod názvom Úsmevák 2016. Niesol sa v duchu filmového festivalu. Na začiatku vystúpila tanečná skupina Skajakrom spolu s The Bravers, ktorí rozprúdili atmosféru v sále. Deti z 9. detských domovov Trenčianskeho kraja spolu s deťmi náhradných rodín vytvorili až 25. nádherných vystúpení.

Divadielka, recitácie a spev – tie sa niesli celým kultúrnym domom a milí diváci ktorých, bolo tento rok veľmi veľa zo srdca tlieskali, akoby tam stáli Hollywoodske hviezdy. Porota to mala veľmi ťažké nakoľko deti sa z roka na rok zlepšujú. Počas toho ako sa porota odobrala poradiť sa, prišla svojím krátkym vystúpením podporiť deti Celeste Buckingham. Zaspievala svoje najväčšie hity a deti si s ňou zatancovali. Celeste s deťmi strávila kúsok svojho času, počas ktorého sa spolu fotili a stískali. Samozrejme, že nechýbali ani fotky s podpismi. Tento deň bol okrem vystúpení výnimočný aj tým, že Úsmev ako dar oslávil 25. narodeniny s detským šampanským. Nezabudnite na nás aj v budúcom roku znovu sa stretneme s týmito úžasnými deťmi. 

V mene organizačného štábu sa chcem poďakovať všetkým sponzorom, ktorý nám pomohli zorganizovať toto úžasné podujatie. Veľmi si vážime Vašu pomoc bez ktorej by sa tento koncert nemohol uskutočniť.

Zároveň chcem poďakovať všetkým dobrovoľníkom ktorý nám svojou obetavou prácou pomáhajú nielen na tomto koncerte, ale aj na našich aktivitách počas celého roka.

nkr pd 2016 foto002nkr pd 2016 foto004nkr pd 2016 foto005

 

 

 

 

nkr pd 2016 foto001
Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako Dar – Regionálna pobočka pre Trenčiansky kraj v Prievidzi ďakuje za pomoc pri organizovaní Najmilšieho koncertu roka 2016, ktorý sa uskutočnil dňa 2.04.2016 v Dome kultúry v Prievidzi týmto sponzorom a partnerom:

Mesto Prievidza : podporilo z dotácií mesta v celkovej sume 400€ na úhradu časti nákladov spojených so zabezpečením stravy a občerstvenia pre deti – účinkujúcich a účastníkov najmilšieho koncertu roka.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

Realizované s finančnou podporou Úradu vlády Slovenskej republiky – program Kultúra národnostných menšín 2016

 

Ďakujeme partnerom:
Kultúrne a spoločenské stredisko Prievidza
Cvč Spektrum Prievidza
Školský závod A-klub
Skanska Prievidza
Karton. Sk, s.r.o.
PPC
Galterra
Mimamarket
Cukráreň Emili
AD ACTA SR, s. r. o.
Cukráreň Samuel
Nestle
Tlačiareň Ofsetka
OC Korzo
Mc Donald
Slovenská chránená dielňa s.r.o.
Nespa s.r.o.
Komatop s.r.o.
Helps Crew
Free run club
Medex-fam, s.r.o.
MILSY a.s.
MY hornonitrianske noviny
Predajňa Ryba Prievidza
Akuservis Prievidza
Remeň Štefan REMA
Mirka Bláhová – Torty
Mikulová Klaudia – Torty
Torty od Lorny
Výroba a predaj cukrárenských výrobkov Ján Krajči
Cukráreň Renáta Tužina – Torty
Mentos
Chupa Chups

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.