Я студент з України і мені потрібна допомога

Bratislava xx. november 2018 – Každé dieťa si zaslúži úsmev – týmto mottom sa značka Orbit riadi a už tri roky svoju kampaňou ,Oplať úsmev‘ chráni úsmevy a podporuje sebavedomie znevýhodnených detí vyrastajúcich v starostlivosti združenia Úsmev ako dar. Každý rok kampane, kedy je počas obdobia šiestich týždňov 1% z ceny každého predaného výrobku Orbit venované práve združenia Úsmev ako dar, prispel okrem finančnej pomoci aj k osvete v oblasti dentálnej hygieny a osobnému rozvoju detí. Celková výška daru presiahla už 65 tisíc eur, čo je suma, ktorá výrazne napomáha k dlhodobému fungovaniu Úsmev ako dar na Slovensku. Ako môžete mimo kampane ‚Oplať úsmev‘ pomôcť aj vy zistíte na www.oplatusmev.sk.

V tomto roku sa podarilo zhromaždiť 15 781 eur, ktoré pokryjú nielen mzdy terénnych sociálnych pracovníkov, ale použijú sa napríklad aj na rekonštrukciu kúpeľní a toaliet na centrále Úsmev ako dar v Bratislave. Nad rámec darovanej sumy potom značka Orbit pripravila pre deti workshop dentálnej hygieny aj so zapojením ambasádorky Márie Čírovej a spevácky nadaným deťom dala možnosť s Máriou priamo v štúdiu naspievať pieseň, ktorá sprevádzala celú kampaň. Jej názov „Úsmev“ hovorí za všetko.

„Značka Orbit si veľmi váži partnerstvo so združením Úsmev ako dar a teší nás, že sa aj v tomto roku podarilo zhromaždiť sumu, ktorá opäť pomôže tam, kde je to najviac potrebné. Verím, že úprimný detský úsmev je odmenou pre všetkých, ktorí sa zapojili,“ komentuje tretí ročník kampane ‚Oplať úsmev‘ Denisa Žideková, Brand manažérka značky Orbit pre strednú Európu. Pridáva sa k nej tiež PhDr. Mária Soboličova, PhD., manažérka fundraisingu pre Úsmev ako dar, keď hovorí: „Spoluprácu so značkou Orbit si veľmi vážime a každý ročník kampane ‚Oplať úsmev‘ si s deťmi veľmi užívame. Aktivity v rámci kampane vrátane dentálnych workshopov a stretnutí s veľvyslancami vyčarujú deťom úsmev na tvári, čo je pre nás to najdôležitejšie, pretože u niektorých detí nie je úsmev samozrejmosťou. Poskytnutý finančný dar je už len skvelým bonusom“.

Orbit Oplať úsmevOrbit Oplať úsmev Orbit Oplať úsmev 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.