Я студент з України і мені потрібна допомога

Štvrtý ročník charitatívneho projektu Darujte úsmev 2x je za nami!

Od Kaufland Slovenská republika sme získali výťažok z predaja adventného kalendára v hodnote 20 000 eur, ktorý prispel k tomu, aby rodiny ostali spolu. A to nielen na Vianoce.

„Na Slovensku je stále mnoho detí a rodín, ktoré potrebujú našu pomoc, pretože sa dostali do ťažkej situácie a nevedia si sami pomôcť. Preto vítame projekt „Darujte úsmev 2x“, v ktorom každý v tomto predvianočnom období mohol podať pomocnú ruku tým, ktorí to skutočne potrebujú,“ Mária Soboličová, manažérka pre pre fundrising a PR Úsmevu ako dar

Nášmu výkonnému riaditeľovi Štefanovi Adamjakovi odovzdal tento šek hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko, Samuel Machajdík.

„Charitatívny projekt „Darujte úsmev 2x“ sa stal krásnou tradíciou v období adventu už štvrtý krát. Pretože každé dieťa má právo na domov, v ktorom môže spokojne žiť spolu so svojimi rodičmi, všetkých nás hreje pri srdci pocit, že sme aspoň takýmto spôsobom mohli pomôcť,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Ďakujeme spoločnosti Kaufland Slovensko a všetkým vám, priatelia, ktorí ste aj kúpou kalendára s Medovníčkom podporili našu činnosť. Vďaka vám môžeme pomáhať ohrozeným rodinám ❤️

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.