Я студент з України і мені потрібна допомога

Skvelú Anjelskú kapustnicu, ktorá je tradičným atraktívnym projektom Košičanov realizovaným v adventnom období, si budete môcť vychutnať aj v tomto roku.

Charitatívny rozmer a výťažok bude mať inú podobu, no hlavný účel tohto podujatia, ktorým je pomôcť chudobným rodinám s deťmi žijúcimi v meste Košice a jeho okolí sa podarí  zachovať. Kvôli aktuálnym pandemickým opatreniam organizátori podujatia Spoločnosť Úsmev ako dar, reštaurácia Med Malina a Košice Turizmus prichystali pre fanúšikov tohto obľúbeného podujatia počas nadchádzajúcej soboty a nedele 19. a 20. decembra 2020 donášku Anjelskej kapustnice domov v čase od 11:00 do 18:00. Anjelskú kapustnicu vám prinesieme bezpečne uzavretú v jednorazových obaloch. Nebude možné si ju osobne vyzdvihnúť. Váš minimálny dobrovoľný príspevok 2 eurá je potrebné vhodiť do zbierkovej urny, ktorú bude mať náš kuriér so sebou. Výťažok bude použitý na udržanie si bývania rodín, ktorým hrozí strata bývania najmä z dôvodu pretrvávajúcej pandémie.

Objednávať si Anjelskú kapustnicu domov či na svoje pracoviská môžete už dnes na https://www.usmev.sk/anjelska-kapustnica/ a rovnako telefonicky na čísle 0902 594 762 v čase od 9:00 do 18:00.

Veľkým rozmerom tohto ročníka je to, že vďaka podpore spoločnostiam Labaš, Metro a CBA MARKET roznesú dobrovoľníci Spoločnosti Úsmev ako dar 50 nákupných tašiek s produktami na prípravu tradičnej vianočnej kapustnice a štedrovečerného stola priamo do chudobných rodín v našom meste a okolí. Poslednou aktivitou tohtoročnej Anjelskej kapustnice bude príprava a doručenie hotovej vianočnej kapustnice pre viac ako 300 klientov zariadenia Oáza – nádej pre nový život v Bernátovciach. Organizátori tohto podujatia týmto ďakujú všetkým trom spomínaným partnerom, že ich spojila hlavná myšlienka tohto charitatívneho podujatia – pomoc ľuďom v núdzi.

Kontakt pre ďalšie informácie: Radoslav Dráb, , 0903 630 505

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.