Я студент з України і мені потрібна допомога

Skvelú Anjelskú kapustnicu, ktorá je tradičným projektom realizovaným v adventnom období, si tento rok vychutnajú nielen v Košiciach, ale aj v Prešove a v Margecanoch.

Príďte si ju aj Vy vychutnať v sobotu 17. decembra 2022 v čase od 11:30 do 20:00 na Hlavnú ulicu do Košíc a do Cukrárne v Margecanoch za dobrovoľný príspevok v minimálnej výške 2 eurá.

Ďakujeme, že prídete a pozvete svojich známych. Podporíte tak chudobné rodiny s deťmi na východnom Slovensku. Anjelskú kapustnicu nie je možné tento rok objednávať, ale vieme Vám ju na Hlavnej zabaliť a viete si ju vychutnať aj doma.

Ďakujeme partnerom: Košice – Mesto Košice, VSE tko pre vas, ROSTO STEAK HOUSE, Potraviny FRESH, KOSIT, METRO Košice, Marta Andrejiová – dodávateľ zeleniny, Ján Šemrák a všetkým dobrovoľníkom, ktorí pomáhajú v tomto projekte ❤️


Anjelskú kapustnicu si prvýkrát tento rok vychutnali aj Prešovčania

Nádherná vianočná atmosféra a skvelá anjelská kapustnica bola pripravená pre vás na Hlavnej ulici pri Konkatedrále v Prešove v sobotu 10. decembra. Prešovčania darovali na pomoc deťom a rodinám v núdzi spolu 1.727,50,- EUR. Ďakujeme!

Ďakujeme aj partnerom: ROSTO STEAK HOUSE, VSE tko pre vas Mesto Prešov – Oficiálna stránka, Prešovský samosprávny kraj, Potraviny FRESH, Hi-Reklama, PKO Prešov, KOSIT, METRO Slovakia, Boutique Hotel Carpe Diem **** a všetkým dobrovoľníkom, ktorí pomáhali v Prešove ❤️

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.