Я студент з України і мені потрібна допомога

V nedeľu 28. júna 2015 sa v Košiciach po prvý krát uskutoční charitatívny beh Tvrďák. 5- kilometrová prekážková dráha v stredisku Kavečany zložená z umelých aj prírodných prekážok nie len preverí kondíciu bežcov, ale účasťou na behu pomôžu bežci vyhrať 250 eur pre Úsmev ako dar , ktorý je s projektom dostavby Krízového centra pre rodiny Dorka v Prešove súčasťou projektu Dobrá krajina. Podujatie sa koná pod záštitou mesta Košice a bežci sa môžu registrovať cez www.Tvrdak.sk.

 

Čo je potrebné urobiť, ak sa chcete zúčastniť behu a podporiť Úsmev ako dar:

1. kliknúť na web http://tvrdak.sk/domov/, vybrať si beh v Košiciach a zaregitrovať sa 

2. v časti Charita –  „Chcem podporiť neziskovku sumou 1 €“  si vyberte možnosť KE – Úsmev ako dar – pomoc matkám s deťmi v krízových situáciách v Prešove – týmto nám bez navýšenia Vášho registračného poplatku prispejete sumou 1 EUR.

3. v časti „Chceš súťažiť za tím alebo sólo“ si vyberte tím Neziskovky – Úsmev ako dar

4. v časti „Vyber si ako chceš dať preteky“ si vyberte možnosť Bežím súťažne na čas

Nadácia Pontis venuje 250 EUR neziskovej organizácii, ktorej zaregistrovaný bežec v rámci preteku Tvrďák dosiahne najrýchlejší čas v kategórii „Bežím súťažne na čas“.

Čo je potrebné urobiť, ak nás chcete podporiť v súvislosti s kampaňou Dobrý tvrďák:

  • v období od 15. do 26. júna 2015 od 0.00 hod. do 24.00 hod. nám prispejte na projekt dostavby Centra Dorka v Prešove, ak v tomto čase vyzbierame najviac peňazí na náš projekt, Nadácia Pontis nám ako bonus venuje ďalších 250 EUR. Túto možnosť Vám ešte pripomenieme na našej facebookovej stránke Úsmev ako dar – aby ste nezabudli, dajte nám LIKE 🙂  

Čo keď nám chcete pomôcť len tak:

  • kliknite tu a prispejte – Váš dar sa o chvíľku zobrazí na našom konte a my budeme o krok bližšie k dokončeniu Dorky v Prešove 🙂

———————————————————————————————————–

Centrum Dorka v Prešove

Centrum pre obnovu rodiny je unikátne zariadenie, ktoré umožňuje prijať rodinu ako celok a komplexne rieši sociálnu situáciu rodiny so zameraním na všetkých jej členov. Dobudovanie centra v Prešove je veľmi potrebným projektom pre deti, ktorým by inak hrozilo odlúčenie od rodičov. 

 

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.