Я студент з України і мені потрібна допомога

Adventný čas klope na naše srdcia

Otvorme ich pre úsmevy všetkých detí, ktoré aj vďaka tomu budú môcť stráviť Vianoce spoločne so svojimi rodinami.

Všetci milujeme ten čarovný čas, keď náš domov naplní vôňa čerstvo upečených medovníčkov, a na stromček spoločne vešiame žiariace vianočné svetielka. Nie všetky rodiny však majú to šťastie, deliť sa o vzájomnú lásku pod jednou strechou. Sú medzi nami aj takí, ktorým aj v tomto sviatočnom období vďaka náročným životným okolnostiam hrozí strata bývania, či doslova rozpad rodiny.

Preto Kaufland už štvrtý rok v rámci projektu „Darujte úsmev 2x“ podporuje neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, a pomáha tak, aby rodiny ostali spolu. A to nielen na Vianoce. Prispieť môžete opäť aj vy, kúpou adventného kalendára s Medovníčkom v predajnej sieti Kaufland na celom Slovensku.

Úsmev tak darujete hneď  dvakrát. Jeden vašej ratolesti, keď bude s radostným očakávaním otvárať okienka na adventnom kalendári každý jeden deň až do Vianoc. Druhý venujete dieťaťu, ktoré aj vďaka vašej podpore bude môcť stráviť najkrajšie sviatky v roku spoločne so svojou rodinou. A hoci ho nepoznáte, láskyplný pocit z darovaného úsmevu vás bude hriať pri srdci a premení sa na ďalší vianočný darček, ktorý zaručene pohladí dušu nielen vám.

Pre radosť všetkých detí

Nech sa nikto s nikým nelúči a tým jediným balením na Vianoce je balenie darčekov – k tomu chce prispieť aj Kaufland.  Kaufland za vás z každého predaného kusa podporí neziskovú organizáciu Úsmev ako dar, ktorá sa už 30 rokov stará o to, aby rodiny na Vianoce zostali spolu. Tento krásny projekt realizuje reťazec už po štvrtý krát.

„Ešte stále je medzi nami mnoho detí a rodín, ktoré sa z rôznych dôvodov ocitli v ťažkej životnej situácii. Často sa na nás obracajú s dôverou a prosbou o pomoc. Kúpou Kaufland adventného kalendára môže každý prispieť k tomu, aby sa čo najviac detských tvárí rozžiarilo úsmevom, a to nielen na Vianoce,“ hovorí Mária Soboličová z organizácie Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar.

Domov potrebuje každá rodina

Každé dieťa potrebuje domov. Bezpečný prístav, kde môže pokojne spať, hrať sa, učiť, rásť i dospievať. Nielen na Vianoce, ale po celý rok. Potrebuje ho aj Medovníček, hlavná postavička z adventného kalendára, ktorý nájdete exkluzívne v predajnej sieti Kaufland na celom Slovensku.

 

Rozprávku so šťastným koncom, v ktorom zvieratká Medovníčkovi opäť darujú na Vianoce dôvod na šťastný úsmev, si môžete pozrieť spolu so svojimi deťmi na kaufland.sk/sladkydomov. Nezabudnite si pritom otvoriť ďalšie okienko v adventnom kalendári a pochutnať si na sladkej Fairtrade čokoládke.

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.