Я студент з України і мені потрібна допомога

Ďakujeme všekým, ktorí prišli a prežili s nami krásny Deň detí v Poluse. Hlavnú úlohu zohrali talentované deti z detských domovov z Holíča a z Brány do života aosobnosti slovenskej kultúrnej scény. Mohli ste vidieť a počuť Martina Chodúr,a Dominiku Mirgovú. Tancovať Vás učili – Peter Modrovský a jeho škola tanca Dansovia a účastníkmi Lets Dance – Katarína Štrumfová, Natália Glosíková, Štefan Čermák a Tomáš Antálek, a skupina SPIN Jara Bekra. Na záver zaspieval Slovenský Freddie Mercury aliasPeter Pačut.

Okrem spevu a tanca sa o zábavu postaral moderátor Richard Vrablec a množstvo sprievodných aktivít či súťaží o atraktívne ceny, akými sú parkety do bytu, alebo revolučný iPod.

Na tomto Dni detí odozvál slávnostne a symbolicky zástupca spolčnosti Quickstep nový tanečný parkét pre detský domov v Holíč, kde je kopec talentovaných detí. Ďakujeme.

Ako to celé vyzeralo:

Každý z vás má príležitosť pomôcť deťom v detských domovoch a náhradných rodinách darcovskou sms-kou v hodnote 1 Eur v tvare DMS USMEV na číslo 877*. Finančný výťažok je určený na podporu viacerých oblastí: na rozvoj ďalších voľnočasových aktivít pre deti z detských domovov a rozvoj ich talentu, no hlavne na podporu pri ich čo najrýchlejšom umiestnení do náhradných rodín, či podporu ich udržania v pôvodných rodinách. Viac o aktivitách OZ Úsmev ako dar sa návštevníci dozvedia v informačnom stánku, ktorý bude počas podujatia umiestnený v hlavnej rotunde Polusu.

*Cena Darcovskej SMS správy je 1 €. Viac informácií na www.darcovskasms.sk

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.