Я студент з України і мені потрібна допомога

14. mája pripravila spoločnosť GTS Nextra krásny deň pre naše deti plný zábavy. Deti si užili jazdu na koňoch a poníkoch, veštica im vyveštila ich budúcnosť. Popri tom všetkom si deti vychutnávali zmrzlinu, pukance a cukrovú vatu.

A ako sa to všetko páčilo deťom:

Volám sa Miška a chcela by som poďakovať Kike a všetkým Úsmevákom a určite aj GTS NEXTRA za super deň. V sobotu sme boli ja a ostatné decká na úžasnom dni plnom zábavy v Goldex clube na firemnej akcii spoločnosti GTS NEXTRA. Veľmi sa nám tam páčilo, lebo sme sa mohli zúčastniť rôznych atrakcií a súťaží a po celý deň sme mali čo robiť a mohli piť a jesť, čo nám hrdlo ráčilo a ešte k tomu zadarmo, čo bolo super.

Mne osobne sa najviac páčilo, že som sa tam mohla nechať namaľovať. Ostatným sa veľmi páčili koníky a poníky, na ktorých sme mohli vyskúšať jazdiť. Bol tam aj funnybicykel, ktorým sme si vyskúšali svoje akrobatické zdatnosti. Stan pre malé deti, kde si maľovali a mali tam aj malý bazén s mäkkými loptičkami. Rôzne súťaže, ako napr. obrovský prak. Potom tam bola veštica, ktorá mi prezradila, že ma čaká život plný prekvapení a zábavy, tak sa teším.

A samozrejme kopec jedla a pitia, vyskúšali sme miešané koktaily, ktoré nám namiešal barman Johny a barmanka Lenka. A tiež sme tam mali pukance, zrmrzku a cukrovú vatu. Všetko bolo dobré. Ďakujeme za super deň. Bolo nám fakt super.

Miška, 13 rokov

Autor: Adriana Sisiková, SPDDD Úsmev ako dar

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.