Я студент з України і мені потрібна допомога

Najšťastnejší je ten…

Kto je doma… kto má mamu a otca… kto nesmúti za rodičmi. V každom mladom človeku, ktorý stratil svoju biologickú rodinu z rôznych dôvodov ostane stopa.

Cestujte s nami históriou Úsmevu ako dar od prvej návštevy v Detskom domove v Holíči v roku 1974, cez prvý Vianočný koncert v roku 1982, športové hry, tábory, vzdelávacie aktivity až po súčasnú pomoc rodinám v núdzi, aby rodina zostala spolu so zakladeľom Júliusom Hronom a Jogom a Monikou Mikloškovými. Cez životné príbehy Mareka Vadrnu, Ladislava Adamoviča, Radoslava Drába a Štefana Adamjaka nazriete do života ľudí, ktorí časť života prežili v detskom domove. Podpora deti a mladých dospelých, ktorí vyrastali v detskom domove pomáha k ich zaradeniu do samostatného života. Úsmev ako dar sa dnes komplexne zameriava na pomoc rodinám v núdzi, aby sa deti do detského domova (dnes centrum pre deti a rodiny) nedostali.

Viac v krátkom dokumente, ktorý si môžete pozrieť tu:

Úsmev ako dar počas svojej existencie spojil všetkých, ktorí chceli zmeniť kvalitu života deťom v detských domovoch a v ohrozených rodinách – dobrovoľníkov aj profesionálov na regionálnej a celoslovenskej úrovni, aby im spoločne vrátili to najcennejšie – rodinu.

Za produkciu a odvysielanie ďakujeme Petrovi Hledíkovi, Julovi Hronovi, celému produkčnému tímu Trigon Production a RTVS ❤️

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.