Я студент з України і мені потрібна допомога

Veľmi milo sme sa na Úsmeve potešili e-mailu, ktorí k nám prišiel pred nedávnom. Organizácia muskulárnych distrofikov v SR sa rozodla darovať jednej osamelej mamičke s dcérkou finančný dar. Stalo sa pravidlom, že na celoslovenskom stretnutí členov Organizácie muskulárnych dystrofikov v SR v Piešťanoch sa výťažok z  tomboly venuje konkrétnej osobe v núdzi alebo združeniu, ktorá takýmto ľudom pomáha. A tak sa tento výťažok dostal až k nám a následne k pani Klaudii.

V znení životnej filozofie dávaj a prijímaj, na darcovskom online portáli www.ludialudom.sk vyhľadávajú členovia OMD v SR výzvy, kde by mohli pomôcť nejakou finančnou čiastkou. Vždy vyberú tri a z tých troch hlasovaním jednu. Nie sú to ľahké rozhodnutia. Každý príbeh má svoju závažnosť.

„Na Úsmeve sme ostali veľmi milo prekvapení, že aj tí, ktorí to samy potrebujú dokážu myslieť na iných a darovať takto vyzbierané peniažky ďalej. Pani Klaudii s dcérkou tieto peniažky veľmi pomôžu a odľahčia jej aspoň na chvíľu každodenný život. Veľmi si vážime túto aktivitu združenia OMD v SR a verím, že sa tým aj my inšpirujeme a niečo podobné vymslíme.“ povedal Tomáš Cehlár z Úsmevu ako dar. ĎAKUJEME

 


 

 

 

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.