Я студент з України і мені потрібна допомога

BRATISLAVA – 12.3.2011 sa na Štrbskom plese konalo druhé kolo charitatívnej dražby hokejky Mariána Hossu. Dražba bola súčasťou programu Slovenských športových hier a konečná suma sa zastavila na čísle 860 Eur. Hokejku si vydražil Michal Polák, ktorý zvíťazil aj v prvom kole.

28.2.2011 sa skončilo prvé kolo. Vydražená suma sa zastavila na hodnote neuveriteľných 780 Eur. Dražiteľ, ktorý postupuje do 2 kola sa volá Michal Polák. Už najbližší víkend sa osobne zúčastní víkendového pobytu na Štrbskom plese v rámci Slovenských firemných hier. Na tomto podujatí prebehne v sobotu 2. kolo dražby.Tak držíme palce.

Výťažok dražby bude použitý pre opatrenia, aby sme zabránili vyňatiu detí zo svojich rodín do detských domovov a aby sme mohli vrátiť deti, ktoré sú v domovoch do ich biologických rodín.

Na tomto podujatí sa dražili aj vstupenky na finále tohtoročných Majstrovstiev sveta a tie sa vydražili za 460 Eur. Celková suma, ktorá poputuje na prácu s biologickou rodinou sa teda vyšplhala na 1300 Eur. Ďakujeme.

Fotogaléria:
Preberanie šeku víťaz Preberanie šeku víťaz lístkov na MS

VIZITKA:

Marián Hossa, pravé krídlo v tíme NHL – Chicago Blackhawks

■ držiteľ Stanleyho pohára s tímom Blackhawks
■ 4-násobný držiteľ Zlatého puku za najlepšieho hokejistu Slovenska, posledný Zlatý puk získal v r. 2010

hokejka mariana hossu

 

 

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.