Я студент з України і мені потрібна допомога

Dňa 8.2. speváčka Dara Rolins pre Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar vytočila 2800 Eur. Ďakujeme spoločnosti Mountfield za možnosť zúčastniť sa žrebovania.

Ako sa to celé začalo? Dňa 3.1 sa na TV Markíza začalo o 19:55 prvé vysielanie relácie spoločnosti Mountfield s názvom Koleso šťastia a pomoci. Slovko pomoci znamená, že počas vysielania známe osobnosti vytáčajú výšku odmeny pre viaceré neziskové organizácie alebo nadácie. A my sme boli prvá z nich. Kolesom točila Jiřina Bohdalová a vytočila nám krásnu sumu – 3600 Eur.

Peniaze z Kolesa šťastia a pomoci použijeme na rozvojové projekty pre deti z detských domovov, náhradné a biologické rodiny. Relácia Koleso šťastia a pomoci je na TV Markíza každý deň o 19.55hod.

Seriál týchto podvečerných relácii sa objaví na obrazovkách naposledy 1. marca t.r., kedy celá akcia vyvrcholí záverečným žrebovaním, pri ktorom bude vyhlásený 58. výherca a špeciálne Koleso šťastia navyše nadelí strieborný voz za milión korún aj jednej z nadácii. Ďakujeme ešte raz spoločnosti Mountfield za túto skvelú možnosť zúčastniť sa žrebovania.

-el-

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.