Я студент з України і мені потрібна допомога

Blíži sa čas Vianoc a rodičia premýšľajú, akým darčekom potešia pod stromčekom svoje deti. Nie však všetci. Mnohí rodičia premýšľajú nad úplne inými vecami. Premýšľajú nad tým, čo dajú svojim deťom jesť a keď napadne sneh, za čo im kúpia teplú zimnú obuv a oblečenie. Kde si požičajú peniaze, aby si zaplatili nájom a teplo, aby na Vianoce nezamrzli.

Mnohí z nás tomu ťažko uveríme, ale sú medzi nami aj rodičia, ktorí Vianoce vôbec neriešia, nakoľko sú v takej ťažkej životnej situácii, že doslova bojujú o svoje bývanie, aby neostali v zime na ulici. Takýchto rodín je na Slovensku veľmi veľa a my sme radi, že môžeme v našich centrách dať teplo domova mnohým rodinám a ich deťom, ktorí by inak boli na ulici.

Teplo domova sa však nie vždy meria len cez peniaze, teplo domova sú aj záclony, pekné obliečky, skriňa, do ktorej si môžeme uložiť oblečenie a obuv, teplá deka, ktorou sa prikryjeme, keď nám je večer zima. Takéto teplo domova aktuálne prežívajú aj 4 rodiny a ich deti v našom centre v Bratislave vďaka spoločnosti Bonami, ktorá nám darovala tieto produkty.

Ďakujeme 😊

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.