Я студент з України і мені потрібна допомога

Iveta s manželom a so svojimi štyrmi deťmi hľadali domov. Pred najhorším ich zachránila malá unimobunka v Bernátovciach u otca Petra Gombitu. Deti rástli a život v nej sa však na rodinný život nepodobal ani zďaleka. Asi nikto z nás by to so svojou rodinou dlho nedal… ani my, ani deti svojimi potrebami na učenie, pokoj a rozvoj.

Už pár týždňov žijú v Sociálnom dome sv. Norberta v Jasove. V byte, kde majú deti a rodičia všetko potrebné, aby cítili a mali skutočný bezpečný DOMOV. V samostatnom byte, ktorý je ich novou destináciou.

Dnes sú mnohé slovenské rodiny už v takej situácii, že treba konať. Máme tu odskúšané riešenia, ktoré stačí len vziať a aplikovať vo väčšom meradle.
Náš projekt dostupného nájomného bývania reálne dokázal, že vieme pomôcť ohrozeným rodinám a dokonca za zlomok nákladov, ktoré štát vynakladá na každé z detí umiestnené v Centrách pre deti a rodiny.
Už aj preto treba robiť všetko pre to, aby sme rodinám pomohli a udržali ich spolu.

Svet ponúka mnoho krásnych destinácií, ktoré si vyberáme navštíviť. Najkrajšia destinácia zo všetkých je však bližšie, než si bežne uvedomujeme… Nie je ňou nič iné, než DOMOV, no nie každý si túto DESTINÁCIU môže dovoliť.

Pomôžete nám spustiť ďalšie DESTINÁCIE DOMOV, prosíme?
Ďakujeme!
 
Viac sa o našej konkrétnej pomoci rodinám dočítate na:

Páčil sa Vám článok?

Našu prácu podporíte jeho zdieľaním.